dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
PORADY EKSPERTÓW | muratordom.pl » Bezpłatne porady ekspertów » Vetrex

zapytaj eksperta z działu Budowa

Okna energooszczędne, plastikowe, PCV

Krzysztof Smolnik

Krzysztof Smolnik

Ekspert z firmy: Vetrex

Ekspert z firmy VETREX odpowie na pytania dotyczące wyboru odpowiedniego rodzaju okien do domu i mieszkania

Vetrex

Vetrex

Firma Vetrex specjalizuje się w stolarce dla wymagających inwestorów: solidnej, energooszczędnej, innowacyjnej i funkcjonalnej. Właściwości produktów gwarantowane są certyfikatami przyznanymi przez renomowane ośrodki, takie jak Instytut Techniki Budowlanej IFT Rosenheim.

Opracowane przez firmę rozwiązania powstały w odpowiedzi na realne potrzeby nabywców i tworzymy je na bazie komponentów najwyższej jakości, z wykorzystaniem niezawodnych technologii produkcji. Zapoznaj się z rozwiązaniami firmy Vetrex lub odwiedź Autoryzowany Salon Sprzedaży.

Więcej informacji>>

Tematyka:

Okna energooszczędne, plastikowe, PCVŻaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.