dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
PORADY EKSPERTÓW | muratordom.pl » Bezpłatne porady ekspertów » VAILLANT

zapytaj eksperta z działu Instalacje

Gazowe i olejowe urządzenia grzewcze

Mariusz Jóźwiak

Mariusz Jóźwiak

Ekspert z firmy: VAILLANT

Specjaliści z firmy Vaillant odpowiadają na pytania związane z doborem, eksploatacją i serwisem kompletnych systemów w zakresie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

VAILLANT

VAILLANT

Vaillant jest światowym liderem w zakresie kompletnych rozwiązań systemów grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem produktów energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego. Oferta firmy to wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody oraz pompy ciepła i kolektory słoneczne. Największa na rynku polskim sieć serwisowa zapewnia stałą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Tematyka:

Gazowe i olejowe urządzenia grzewczeŻaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.