dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

PORADY EKSPERTÓW

| muratordom.pl » Bezpłatne porady ekspertów » Baumit

zapytaj eksperta z działu Budowa

Tynki wapienne, tynki maszynowe, zaprawy i gładzie

Tomasz Jarzyna

Tomasz Jarzyna

Ekspert z firmy: Baumit

Ekspert z firmy Baumit odpowie na pytania dotyczące wyboru tynków i gładzi wapiennych.

Baumit

Baumit

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach. Firma obecna jest w Polsce od 20 lat, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Pobiedziskach k. Poznania, Łowiczu oraz Bełchatowie.

Silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych Baumit zdobył w zakresie sprzedaży kompletnych systemów ociepleń budynków, tynków maszynowych (cementowo-wapiennych i gipsowych). Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych (linia Baumacol), materiały do renowacji zabytków (Linia Sanova), a także jastrychy, wyprawy wierzchnie oraz zaprawy murarskie.

Więcej informacji>>

Tematyka:

Tynki wapienne, tynki maszynowe, zaprawy i gładziePORADY EKSPERTA

Jaki rodzaj tynku wybrać do wnętrz?

Doradza ekspert z firmy Baumit

Materiały przeznaczone do wykończenia ścian wnętrz budynku warunkują nie tylko ostateczny efekt dekoracyjny, ale wpływają również na klimat panujący w pomieszczeniach. Warto zatem bacznie...

Czy warto zdecydować się na tynk wapienny?

Doradza ekspert z firmy Baumit

Do wykończenia wnętrz warto wybrac tynk wapienny Baumit KlimaWhite. Swoje doskonałe właściwości zawdzięcza on mineralnym surowcom – głównie wodorotlenkowi wapnia oraz węglanowi wapnia i...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.