| muratordom.pl » Eko » Domy ekologiczne » Dom Ekologiczny - fotorelacja z dyskusji pokonkursowej

Dom Ekologiczny - fotorelacja z dyskusji pokonkursowej

Dokładnie tydzień po ogłoszeniu wyników konkursu Dom Ekologiczny, 20 października w warszawskiej siedzibie SARP przy ul. Foksal 2 odbyła się pokonkursowa dyskusja na temat wyników całego konkursu oraz budownictwa ekologicznego. Była to możliwość wymiany spostrzeżeń oraz spotkania z architektami uczestniczącymi w konkursie i zasiadającymi w jury. Zobacz fotorelację z dyskusji.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs DOM EKOLOGICZNY zostały zaprezentowane w Pawilonie Wystawowym SARP. Zwiedzający mogli się zapoznać zarówno z planszami, jak i opisami technicznymi projektów. Jednocześnie 20 października odbyła się dyskusja pokonkursowa, której zadaniem była wymiana zdań i opinii na temat wyników konkursu oraz obecnej sytuacji i przyszłości budownictwa ekologicznego w naszym kraju.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.