| muratordom.pl » Eko » Buduj EKOlogicznie » II Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego Bud-eco 2011

II Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego Bud-eco 2011

W dniach 18-20 listopada odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego BUD-ECO oraz Konferencja Naukowa Dolnośląski Dom Energooszczędny. Przedstawiciele branży budownictwa ekologicznego spotkają się w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Obie imprezy odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

Targi BUD-ECO to impreza kierowana do producentów i dystrybutorów domów energooszczędnych, pasywnych i inteligentnych oraz urządzeń energooszczędnych: instalacji grzewczych, kolektorów słonecznych, systemów izolacyjnych, wentylatorów, rekuperatorów, energooszczędnych okien i drzwi. W zeszłym roku Targi BUD-ECO zgromadziły w Hali Stulecia ponad 70 wystawców oraz 3,5 tys. odwiedzających.

W tym roku targom po raz pierwszy towarzyszyć będzie Konferencja Dolnośląski Dom Energooszczędny. Do udziału zaproszeni są studenci i pracownicy naukowi oraz reprezentanci firm, instytucji i organizacji działających w branży budownictwa ekologicznego i energooszczędnego. Honorowy patronat nad Konferencją Dolnośląski Dom Energooszczędny Politechnika Wrocławska, wrocławski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej oraz Polska Izba Ekologii.

Budownictwo ekologiczne ma w naszym kraju ogromną przyszłość. Już teraz coraz więcej osób decyduje się zainwestować w domy energooszczędne - mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro środowiska naturalnego. Targi oraz konferencja są doskonałą okazją dla każdego, kto chce wypromować swoje produkty i usługi na rozległym, chłonnym i przyszłościowym potencjalnym rynku, jakim jest Dolny Śląsk i Polska zachodnia bądź poszerzyć swoją wiedzę na temat architektury energooszczędnej, systemów wytwarzania ciepła i energii, inteligentnego sterowania i automatyki (dom inteligentny) i wielu innych tematów.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.wigor-targi.com oraz www.dde.wroc.pl.

Przeczytaj dodatkowo:
Jaki jest koszt budowy domu pasywnego?

Dlaczego dom pasywny jest droższy? O ile więcej zapłacimy za budowę domu pasywnego? Kiedy inwestycja się...

Projekt nr 027 Wyróżnienie honorowe

Maciej Dobosz, Filip Rafałko, Bartosz Palus

Rozmieszczenie i wybór okien do domu...

O rozmieszczeniu okien i ich wymiarach musisz decydować już na etapie projektowania domu energooszczędnego....

Dom energooszczędny może być również zdrowy i...

Podczas wyboru projektu domu - oraz późniejszej budowy domu - każdy inwestor musi rozwiązać ważny...

Projekt nr 030 Wyróżnienie honorowe

Bartłomiej Pyrzyk, Tomasz Walaszczyk, Krzysztof Nowotniak, Marcin Korab

Projekt nr 054

Artur Iwański, Anna Danuta Jewtuch

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.