Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Vaillant

| muratordom.pl » Dział dedykowany » Vaillant

Nowe kotły gazowe Vaillant - o większej mocy

Kotły Vaillant ecoTEC plus VU ogrzeją już nie tylko pomieszczenia w domach jednorodzinnych, ale i obiekty o powierzchni do 9 tys. mkw. o zapotrzebowaniu na ciepło do 720 kW. Kotły te wzbogacono...
Vaillant

Kompendium wiedzy na temat ogrzewania domu opracowane przez ekspertów z firmy Vaillant. Idealny poradnik, dla osób które są właśnie na etapie projektowania instalacji grzewczej. W poradniku znajdziesz m.in. odpowiedzi na pytania: Jak mądrze wybrać system grzewczy? Dlaczego kocioł kondensacyjny i pompa ciepła najlepiej współpracują z ogrzewaniem podłogowym? Jak dobrać moc kotła? Jak ustawić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu? Jak dopasować zasobnik ciepłej wody? Vaillant to specjalista w zakresie kompletnych rozwiązań systemów grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem produktów energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego. Oferta firmy to wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody oraz pompy ciepła i kolektory słoneczne. Największa na rynku polskim sieć serwisowa zapewnia stałą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

SPRAWDŹ
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.