| muratordom.pl » Izolacja cieplna domu » Ocieplanie domu. Etap 2: klejenie siatki, gruntowanie i nakładanie tynku

Ocieplanie domu. Etap 2: klejenie siatki, gruntowanie i nakładanie tynku

Ocieplenie domu składa się z kilku etapów, z których pierwszy to właściwe zamocowanie styropianu. Kolejną czynnością jest klejenie siatki, gruntowanie oraz nakładanie tynku. Zobacz film o tym, jak ocieplić dom, by przez cały rok mieszkało się w nim komfortowo.

Nastepnym etapem ocieplania domu po zamocowaniu styropianu jest nałożenie kleju na ścianę. Pracę powinno się zacząć od narożników. Należy je przygotować, nakładając klej, profil aluminiowy i siatkę. Kiedy klej zwiąże, trzeba nałożyć kolejną jego warstwę. Następnie gruntuje się ścianę, np. za pomocą Uni-gruntu. Kolor preparatu gruntującego powinien być taki sam jak kolor tynku. Teraz pora na warstwę tynku mineralnego. Zobacz, jak to robią fachowcy - tak powinno wyglądać ocieplanie ścian domu.

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.