| muratordom.pl » Izolacja cieplna domu » Ocieplanie domu. Etap 1: mocowanie styropianu - klejenie i kołkowanie

Ocieplanie domu. Etap 1: mocowanie styropianu - klejenie i kołkowanie

Właściwe zamocowanie styropianu - klejenie i kołkowanie - jest pierwszym krokiem do ocieplenia domu. Film wideo podpowiada, jak ocieplić dom, aby nie uciekało z niego ciepło, opisuje także podstawowe zasady obowiązujące podczas mocowania styropianu.

Jak dobrze i skutecznie ocieplić dom? Oto pytanie, które spędza sen z powiek wielu budującym. Ocieplenie domu składa się z kilku etapów, z którym pierwszy to właściwe mocowanie styropianu. Dobry styropian, klej i siatka budowlana zapewnią skuteczną termoizolację domu. Klejenie styropianu i jego kołkowanie wymaga znajomości podstawowych zasad. Zobacz film, w którym pokazujemy, jak prawidłowo mocować styropian podczas ocieplania domu.

Obejrzyj też film o tym, jak poprawnie wykonać kolejny etap ocieplenia domu: klejenie siatki, gruntowanie oraz tynkowanie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.