Sklep online Pomoc Tagi Newsletter
| muratordom.pl » Karcher » Jak usprawnić czyszczenie wysokociśnieniowe? Akcesoria do urządzeń wysokociśnieniowych

Jak usprawnić czyszczenie wysokociśnieniowe? Akcesoria do urządzeń wysokociśnieniowych

Połączenie urządzeń wysokociśnieniowych z doskonałymi właściwościami czyszczącymi akcesoriów dodatkowych gwarantują najlepsze efekty. Specjalistyczne wyposażenie takie jak np. zestawy do udrażniania rynien lub różnego rodzaju lance, czy szczotki do czyszczenia ułatwiają pracę. Stosując mycie wysokociśnieniowe zaoszczędzasz swój czas i pieniądze. Żmudne prace ogrodowe mogą stać się przyjemnością.

Akcesoria Karcher

T-Racer oraz szczotka do czyszczenia PS 40

Dziesięciokrotne zwiększa się wydajność urządzenia wysokociśnieniowego przy użyciu T-Racer, dzięki dwóm dyszom oraz śmigle obrotowemu. Doskonale usuwają uporczywe plamy i utrwalone zabrudzenia nawet w położeniu pionowym. Chroni użytkownika i otoczenie przed rozpryskami wody. T-Racer dzięki ciśnieniu wody delikatnie się unosi, dlatego jest doskonały w czyszczeniu nierównych, kamiennych nawierzchni. Uporczywy brud ze schodów i tarasów idealnie usunie szczotka PS 40. Posiada trzy wbudowane dysze wysokocisnieniowe i ściągaczkę do zgarniania wody.

Szczotki Karcher

Doskonale sprawdzą się na delikatnych powierzchniach. Aby zabezpieczyć obiekty przed zarysowaniem zastosowano pierścień ochronny, a specjalne gumki ułatwią oczyszczenie z uporczywych zabrudzeń. Dobrym pomysłem jest zestawienie szczotek z przedłużeniami lanc, co pozwoli umyć np. okna dachowe.

Jeżeli chcesz w szybkim czasie wyczyścić pionowe powierzchnie użyj szczotki Power z połączeniu z T-Racerem. Delikatna szczecina nie zarysuje wrażliwej powierzchni, a w połączeniu z wysokim ciśnieniem wody doskonale umyje np. oranżerie, czy bramy garażowe.

Obrotowa szczotka do czyszczenia z miękką szczeciną i przegubem o zasięgu 180 stopni. Doskonała do powierzchni lakierowanych, metalowych lub z tworzywa sztucznego.

Istnieje również model szczotki do czyszczenia felg zaprojektowany specjalnie, aby dotrzeć do najdalszych zakamarków i skomplikowanych kształtów kół.

update counter
sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.