| muratordom.pl » Hager - informacje dla inwestorów indywidualnych » Tehalit.design - elegancki sposób na prowadzenie instalacji

Tehalit.design - elegancki sposób na prowadzenie instalacji

W każdym domu znajdują się nowoczesne urządzenia multimedialne, które wymagają podłączenia do zasilania. Wiązki kabli potrafią jednak zaburzyć porządek w najlepiej zaprojektowanym wnętrzu. Rozwiązaniem jest tehalit.design czyli eleganckie kanały, kolumny i półki pod TV, które ukrywają tę plątaninę kabli.

Tagi: Hager

Kanały na przewody do kina domowego

Kanały zostały zaprojektowane do montażu na ścianie pionowej. Służą przede wszystkim do maskowania wiązek kablowych pod TV. Dostępne są kanały o długościach 225 mm, 625 mm, 1020 mm oraz 2500 mm. Standardowe kolory to biały błyszczący oraz czarny błyszczący. Istnieje możliwość podświetlenia kanałów oraz zrealizowania indywidualnych projektów. Szczególnie białe wykończenie z przezroczystej plexi pozwala na zastosowane dowolnego tła lub projektów, w których można wykorzystać fotografie czy tapety wtapiające się w tło lub kontrastujące z nim. Do poprowadzenia instalacji można także wykorzystać kanały narożnikowe, które doskonale maskują przewody np. głośników z kina domowego. Innym rozwiązaniem jest półka SmartTrack montowana pod ekran TV. Wyposażona w ruchomą szufladę, w której schować możemy urządzenia takie, jak modem, router czy wzmacniacz. Połączenie wysokiej jakości tworzywa z aluminium oraz dostępność w kolorze białym i czarnym sprawia, że półka doskonale komponuje się z kanałami tehalit oraz nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

Kolumny zasilające

Nowoczesne aranżacje wnętrz cechują się minimalizmem, oszczędnym designem i niezwykłą dbałością o detale, a jednocześnie muszą spełniać wiele wymagających kryteriów dotyczących bezpieczeństwa czy łatwości użytkowania. Obecnie budynki wymagają specjalistycznych rozwiązań, które cechują się nie tylko najwyższą jakością i praktycznością, ale także są dopracowane i estetyczne.

Kolumny stojące oraz mini kolumny tehalit.design doskonale spełniają te wymagania. Wykonane są z anodyzowanego aluminium w kolorze czarnym. Kolumny są wstępnie okablowane, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i szybkość montażu. Wyposażone są w gniazda zasilające i teleinformatyczne, co sprawia, że poza funkcjonalnością, doskonale podnoszą estetykę wnętrza.

Autor: Hager

Przeczytaj dodatkowo:
Radio podtynkowe. Słuchaj muzyki i wiadomości w...

Małe, eleganckie oraz funkcjonalne radio podtynkowe to bardzo praktyczny zamiennik typowego, przenośnego...

Jak zabezpieczyć instalację elektryczną na...

Zewnętrzna instalacja elektryczna musi spełniać przede wszystkim wymagania szczelności i trwałości....

One.platform - innowacyjny system w świecie...

One.platform to system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników,...

Gniazda elektryczne - nowoczesne wzornictwo do...

Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających klientów. Włączniki i gniazda elektryczne o...

Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne...

Pierwsze rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów i łączników na rynku. Rewolucja polega na...

Innowacyjny osprzęt elektroinstalacyjny Berker by...

Trzy niepowtarzalne serie łączników wyróżniają się okrągłym, harmonijnym kształtem...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.