| muratordom.pl » Hager - informacje dla inwestorów indywidualnych » Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne One.platform

Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne One.platform

Pierwsze rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów i łączników na rynku. Rewolucja polega na zastosowaniu tego samego mechanizmu konstrukcyjnego włączników i gniazd elektrycznych, które można doposażyć w dowolny sposób. Jakie płyną z tego korzyści dla profesjonalistów?

One.platform - perła wśród osprzętu elektroinstalacyjnego

Jest to system opierający się na jednym mechanizmie gniazd elektrycznych i jednym mechanizmie łączników, które można doposażyć w dowolny sposób. Oznacza to, że na ten sam mechanizm można założyć elementy wierzchnie z różnych serii osprzętu Berker by Hager. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku.

Wygoda dla wykonawcy, korzyści dla inwestora dzięki one.platform

Wykorzystując rewolucyjny system one.platform wykonawca oszczędza czas nie czekając na decyzję inwestora dotyczącą wyboru włączników i gniazd elektrycznych. Klient może spokojnie później dobrać wybrane elementy wierzchnie z serii osprzętu Beker by Hager na mechanizmy np. po opracowaniu projektu wnętrzarskiego. Dzięki wykorzystaniu technologii one.platform ramki i klawisze nie leżą na budowie, co często skutkuje zniszczeniem lub zagubieniem elementów.

Są też korzyści dla dystrybutorów, ponieważ zamiast setek różnych modeli mechanizmów przetrzymywanych na magazynie jest tylko jeden, który pasuje do wszystkich elementów wierzchnich. Hurtownia zmniejsza zasoby magazynu jednocześnie poszerzając ofertę.

Wymianę dotychczasowego osprzętu można dokonać u dystrybutorów gdzie trafia do magazynów i posłużą do celów serwisowych. Operacja obejmuje, przede wszystkim, wymianę mechanizmów łączników i klawiszy do flagowej serii Berker B.Kwadrat. Przez okreslony czas klient będzie mógł zamówić jeszcze osprzęt ze starej platformy.

Autor: Hager
WARTO WIEDZIEĆ

Zmiana numerów katalogowych gniazd i włączników elektrycznych

Niektóre numery katalogowe zmieniły się. Zmiana dotyczy mechanizmów łączników i klawiszy do serii Berker B.Kwadrat. Zmianie uległy też numery gniazd zasilających. Teraz gniazdo to dwa produkty: mechanizm i element centralny czyli dwa numery katalogowe. Wszystkie zmiany są czytelne i logiczne.

Pojawił się nowy katalog, broszury oraz nałożono zmiany w naszym Konfiguratorze osprzętu dostępnym na stronie www.hagerhome.pl. Konfigurator to narzędzie do wyceny i doboru osprzętu. Listę produktów można zapisać formacie pdf czy excel i wysłać pocztą elektroniczną. Konfigurator obejmuje możliwość doboru czujników ruchu, regulatorów temperatury i rozwiązań multimedialnych - Marcin Nawrocki, ekspert ds. osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Hager.

Przeczytaj dodatkowo:
Rozdzielnice elektryczne do pomieszczeń o...

Sprawdź nowoczesne rozwiązania przeznaczone do ochrony aparatów i instalacji. Gdzie można zastosować...

Gniazda elektryczne - nowoczesne wzornictwo do...

Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających klientów. Włączniki i gniazda elektryczne o...

Innowacyjny osprzęt elektroinstalacyjny Berker by...

Trzy niepowtarzalne serie łączników wyróżniają się okrągłym, harmonijnym kształtem...

Kanały grzebieniowe w rozdzielnicach...

Kanały grzebieniowe to funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do organizacji przewodów w obudowach i...

Radio podtynkowe. Słuchaj muzyki i wiadomości w...

Małe, eleganckie oraz funkcjonalne radio podtynkowe to bardzo praktyczny zamiennik typowego, przenośnego...

One.platform - innowacyjny system w świecie...

One.platform to system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników,...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.