| muratordom.pl » Hager - informacje dla inwestorów indywidualnych » Gniazda elektryczne - nowoczesne wzornictwo do budynków biurowych i komercyjnych

Gniazda elektryczne - nowoczesne wzornictwo do budynków biurowych i komercyjnych

Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających klientów. Włączniki i gniazda elektryczne o wyjątkowym wzornictwie i funkcjonalności. Zobacz z jakiego materiału wykonany jest niezniszczalny osprzęt, który posłuży ci przez długie lata.

Osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających

Marka Berker by Hager to niekwestionowany lider na rynku elektroinstalacyjnym. Serie Berker Q.1/Q.3 to nowoczesne wzornictwo, które cechuje prostota i funkcjonalność. Ten niezawodny osprzęt, to doskonała relacja ceny do jakości. Oferta skierowana jest zarówno do budownictwa wielomieszkaniowego i domów jednorodzinnych, jak i jest odpowiednia do budynków biurowych i komercyjnych. Wszystko to dzięki różnorodności i wielofunkcyjności osprzętu, który można dostosować do niemal każdego pomieszczenia.

Niezniszczalny włącznik światła

Serie Berker Q.1/Q.3 posiadają mechanizmy w systemie one.platform. Jest to ujednolicony standard mechanizmów, który pasuje do wszystkich serii Berker by Hager. Dzięki unikalnym mechanizmom one.platform i tworzywom użytym do produkcji, osprzęt gwarantuje najwyższy poziom niezniszczalności w prawie każdych warunkach. Gniazda i włączniki światła wykonane są z duroplastu –wysokiej jakości tworzywa spełniającego wszelkie wymagania mechaniczne i elektryczne. Dodatkowo dzięki właściwościom antystatycznym i bakteriostatycznym bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Łączniki nie przyciągają kurzu i nie dochodzi na nich do rozwoju bakterii. Odporność na promieniowanie UV gwarantuje, że nawet po latach osprzęt wygląda, jak nowy. Doskonale sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej, gdzie wytrzymałość i bezpieczeństwo mają szczególne znaczenie.

Autor: Hager

Gniazda elektryczne i inny osprzęt nie przyciąga kurzu, jest odporny na promienie UV i został wykonany z wytrzymałego duroplastu.

Szeroki asortyment włączników i gniazd elektrycznych

W każdej z tych serii znajdziemy asortyment, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz standardowych gniazd ekektrycznych i łączników do wyboru mamy gniazda ładowania USB czy gniazda multimedialne, które coraz częściej stają się podstawowym wyposażeniem każdego domu. W miejscach, gdzie wymagana jest kontrola obecności zasilania, możemy zamontować gniazda zasilające z sygnalizacją LED. Dzięki zastosowaniu ramek wielokrotnych możliwy jest montaż aż 5 elementów. W każdej z serii dostępne są także elementy do sterowania automatyką budynku, jak ściemniacze, czujniki ruchu czy łączniki żaluzjowe.

Autor: Hager

Łącznik z podświetleniem, biały - Berker Q.1

Autor: Hager

Gniazdo teleinformatyczne, białe - Berker Q.1

WARTO WIEDZIEĆ

Konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego

Cały potrzebny osprzęt możemy z łatwością skompletować za pomocą konfiguratorea dostępnego na stronie >>> http://hager-konfigurator.pl/app/ <<<

Narzędzie zostało podzielone na dwa moduły. Pierwszy pozwala każdemu użytkownikowi skonfigurować odpowiedni zestaw łączników i gniazd, drugi to tzw. „szybkie zamówienie”, narzędzie dla doświadczonych instalatorów i sprzedawców. Produkty można filtrować pod względem serii, kolorów czy materiałów użytych do produkcji ramek. Po zapisaniu program podsumuje ich ilość oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Zestawienie można wydrukować lub wysłać mailem do wybranej hurtowni. Po ponownym zalogowaniu użytkownik nadal posiada dostęp do wcześniej przygotowanych dla siebie lub klientów zestawień i może dowolnie nimi zarządzać.

Autor: Hager

Berker Q.3 siostrzana wersja Berker Q.1 charakteryzująca się aksamitną powierzchnią, niezwykle wszechstronna, idealna do zastosowania praktyczne wszędzie.

Autor: Hager

Berker Q.1 swoją niepowtarzalną, aksamitną powierzchnię zawdzięcza nowoczesnemu, niezwykle trwałemu połączeniu tworzyw.

Przeczytaj dodatkowo:
Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne...

Pierwsze rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów i łączników na rynku. Rewolucja polega na...

Kanały grzebieniowe w rozdzielnicach...

Kanały grzebieniowe to funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do organizacji przewodów w obudowach i...

One.platform - innowacyjny system w świecie...

One.platform to system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników,...

Zaprojektuj osprzęt elektroinstalacyjny w swoim...

Zaprojektuj osprzęt elektroinstalacyjny w ekspresowym tempie. Wypróbuj konfigurator i wybierz gniazdka...

Pięciorzędowa rozdzielnica podtynkowa –...

Rozdzielnica elektryczna w konfiguracji 5-rzędowej z 60 miejscami na aparaty modułowe. Osprzęt...

Radio podtynkowe. Słuchaj muzyki i wiadomości w...

Małe, eleganckie oraz funkcjonalne radio podtynkowe to bardzo praktyczny zamiennik typowego, przenośnego...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.