| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Zestawy odpływowe Geberit do natrysków, wanien i umywalek

Zestawy odpływowe Geberit do natrysków, wanien i umywalek

Gdy planujemy łazienkę i jej wyposażenie, bardzo często nie myślimy o jakże ważnym elemencie. Zestaw odpływowy, bo o nim mowa, nie tylko ma zabezpieczyć nas przed nieprzyjemnymi wyziewami, ale spełni również szereg innych zadań: ułatwi odpływ z przyboru, pozwoli na ukryte podłączenie urządzeń do instalacji kanalizacyjnej, czy też stanie się eleganckim uzupełnieniem wybranej ceramiki i armatury.

Łazienkowe inspiracje

Zestawy odpływowe do natrysków bez brodzików

Odpływ liniowy Geberit z serii CleanLine łączy w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą i niezawodnością instalacji. Jego konstrukcja rozwiązuje problemy z higieną spotykane w wielu tradycyjnych odpływach prysznicowych. Płaski odpływ prysznicowy wykonany jest ze stali szczotkowanej i działa jak filtr, który można szybko wyczyścić.

Nowa kategoria proponowana przez Geberit – ścienny odpływ do natrysku pozwala usunąć ostatnią przeszkodę na drodze do perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni posadzki. Woda odpływa przez ścianę, a na posadzce widoczny jest niczym niezakłócony wzór płytek. Sprawdzona technologia Geberit zapewnia sprawny odpływ wody za ścianą. Odpływ ścienny zapewnia równomierny wzór płytek i umożliwia bezproblemowe sprzątanie. Duża, ponadstandardowa przepustowość pozwala na wydajną współpracę nawet z dużymi deszczownicami. Dzięki różnym wzorom pokryw ścienny zestaw odpływowy Geberit pasuje do każdej łazienki.

Pamiętając o zwolennikach wpustów punktowych Geberit oferuje wydajne, bezpieczne i przyjazne w montażu wpusty podłogowe z możliwością doboru eleganckich elementów wykończeniowych.

Autor: Geberit

Zestawy odpływowe do wanien i brodzików

Napełnianie i odpływ zintegrowane w jednym, pięknie zaprojektowanym produkcie. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów Geberit do wanien, zestaw odpływowo-przelewowy Delta dostępny jest w czterech wersjach: błyszczącym lub matowym chromie, kolorze pozłacanym lub białym. Jeżeli planujemy zastosowanie baterii podtynkowej, możemy mieć wylewkę zintegrowaną z zestawem odpływowo-przelewowym Delta. Posiada on wszystkie zalety standardowego zestawu odpływowego.

W zestawie odpływowo-przelewowym do wanien Geberit PushControl widoczny jest tylko płaski przycisk. Pozwala on łatwo otworzyć i zamknąć odpływ. Już nic nie będzie stanowić przeszkody, by rozkoszować się kąpielą - w pojedynkę lub we dwoje. Jego zaletą jest nowatorski sposób uruchamiania bez pokrętła, poprzez wciśnięcie przycisku. Elementy wykończeniowe są wyjątkowo płaskie, przelew ma zaledwie 8 mm. Wydajność zestawu Geberit PushControl jest większa aż o 20% od standardowej.

Odpływy Geberit posiadają wiele istotnych cech, które umożliwiają idealne dopasowanie do praktycznie każdej wanny lub brodzika: duży kąt możliwych przyłączeń, elastyczną głowicę, duży zakres wysokości i głębokości oraz eleganckie, klasyczne wzornictwo widocznych elementów wykończeniowych.

Zestawy odpływowe do umywalek i pralek

Syfony umywalkowe muszą być przede wszystkim ładne, skuteczne i trwałe. Takie zasady przyświecały konstruktorom syfonu umywalkowego Geberit. Atrakcyjny, oszczędny wzór pozwala na dopasowanie do każdej umywalki. Bardzo wysoka zdolność samooczyszczenia została osiągnięta dzięki zoptymalizowanej budowie wewnętrznej. Duży zakres regulacji króćców przyłączeniowych zapewnia wysoką uniwersalność. Zastosowany materiał wyklucza możliwość korozji. Połączenia wtykowe nie tylko zapewniają szczelność połączeń, ale ułatwiają montaż i są bardzo eleganckie.

Podtynkowe syfony umywalkowe to rozwiązanie idealne np. dla toalet przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Zabudowanie syfonu w ścianie daje możliwość bezproblemowego korzystania z umywalki przez osoby poruszające się na wózku, a duży zakres regulacji wysokościowej zapewnia swobodę montażu. Małe płytki przykrywające są wykonane w różnych wariantach umożliwiając dopasowanie do wzornictwa każdej ściany.

Firma Geberit nie zapomina o zestawach odpływowych do pralek. Podtynkowy syfon do pralki jest całkowicie schowany w ścianie – widoczny jest tylko króciec przyłączeniowy do węża i rozetka. Wysoka wydajność, zdolność samooczyszczenia i odporność na wysoką temperaturę zapewnia bezpieczną, wieloletnią współpracę z każdą pralką automatyczną. Elegancki wzór pozwala na dyskretne, trwałe podłączenie odpływu z pralki.

Autor: Geberit

Przeczytaj dodatkowo:
Systemy wodociągowe Geberit. Łatwość łączenia

Nowoczesny budynek funkcjonuje jak złożony organizm: trzeba mu dostarczać wodę, ciepło, energię i inne media....

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system...

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym...

Miska ustępowa z systemem wentylacji

Geberit DuoFresh to pionierskie i rewolucyjne rozwiązanie w postaci odciągu powietrza bezpośrednio z miski...

Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała...

Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

Nowości w ofercie GEBERIT

GEBERIT – producent zaawansowanych systemów sanitarnych, wyposażenia łazienek oraz...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT