| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Wybierz swój przycisk spłukujący Geberit

Wybierz swój przycisk spłukujący Geberit

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przycisków spłukujących Geberit łazienka stanie się nowym miejscem komfortu i relaksu o najwyższej jakości. Marka Geberit gwarantuje dyskretne i niezawodne funkcje, wygodę oraz trwałość przycisków spłukujących. Szeroka gama modeli sprawi, że każda łazienka nabierze indywidualnego charakteru i niepowtarzalnej funkcjonalności. 

Łazienkowe inspiracje

Prostokątne i okrągłe przyciski Geberit

Urządzając łazienkę zależy nam na tym, by była funkcjonalna, piękna i skrojona na miarę naszych potrzeb. Połączenie tych cech nie zawsze jest proste. Jednak warto postawić na takie wyposażenie, które nie będzie kompromisem. Wybrane produkty powinny uwydatnić i podkreślić to, na czym najbardziej nam zależy. Zakup przycisku spłukującego to nie tylko wskazanie pasującego koloru, kształtu i rozmiaru, to także wybór odpowiedniego materiału, rodzaju spłukiwania oraz innych przydatnych funkcji. Krótko mówiąc: to połączenie designu z funkcjonalnością, zamknięte w jednym detalu.

Przycisk spłukujący to jedyny widoczny w łazience element, znajdujący się w systemie służącym do spłukiwania toalety. Wydawać, by się mogło, że cała funkcjonalność znajduje się w stelażu podtynkowym w ścianie, jednak nic bardziej mylnego. Nie dość, że tylko przycisk jest widoczny w aranżacji przestrzeni, a więc podkreśla, a nawet czasem nadaje wnętrzu charakter, to także posiada szereg właściwości, dzięki którym codzienne użytkowanie toalety staje się bardziej wygodne oraz oszczędne. Większość osób może uważać, że to mało istotny szczegół, jednak przyciski spłukujące marki Geberit pokazują, że mogą stać się bardzo istotnym wyposażeniem łazienki. Jest kilka kluczowych elementów, na które warto co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Bezdotykowy przycisk uruchamiający Geberit

Przycisk uruchamiający Geberit Sigma80 to najwyższy wymiar wyrafinowania i klasy. Innowacyjny, minimalistyczny design pasujący do każdej łazienki, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiały – to cechy charakteryzujące ten produkt. Geberit Sigma80 działa w systemie spłukiwania dwudzielnego. Zamiast dwóch przycisków o różnych rozmiarach, uruchamianie odbywa się za pomocą dwóch linii świateł ledowych o różnych długościach.

Uruchomienie spłukiwania jest wywoływane bezdotykowo, jedynie delikatnym ruchem dłoni przed linią światła. Automatyczny system czuwania gwarantuje ograniczenie zużycia energii do minimum. Bezdotykowy przycisk spłukujący jest dostępny w dwóch szklanych wersjach – czarnej i lustrzanej.

Nowy przycisk Sigma80, podobnie jak inne przyciski z serii Sigma, jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami Sigma. Płytka szklana nie posiada żadnych mechanicznych przycisków, wobec czego do uruchomienia spłukiwania niezbędny jest prąd.

Autor: Geberit

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 to wzornictwo dla rozpieszczonego oka. Wykonana z czarnego lub lustrzanego szkła płytka sprawia wrażenie unoszącej się w przestrzeni i daje poczucie magicznej głębi. Każdy ślad dłoni na jej powierzchni zaburza grę światła i cieni. Na szczęście występuje wyłącznie w wersji bezdotykowej.

Dodatkowe funkcje przycisków Geberit

  • Pojemnik na kostki higieniczne - dwa okrągłe, lekko wypukłe przyciski zastosowane w spłuczce nie tylko dobrze wyglądają, ale także ułatwiają obsługę dwudzielnego spłukiwania. Ciekawą opcją jest wyposażenie przycisku w pojemnik na kostki higieniczne do spłuczki. Dodatkowo nie trzeba decydować się na to rozwiązanie od razu, ponieważ pojemnik można zamontować w dowolnym momencie, w czasie jego użytkowania. Kostkę aplikuje się w prosty sposób, jedynie odchylając lekko przycisk, a ona uwalniając powoli swój zapach, zapewnia czystość i higienę miski WC przy każdym spłukaniu wody.
  • Przyciski spłukujące zdalnie sterowane - doskonale komponują się z wystrojem łazienki: można je umieścić w odległości nawet do 1,7 m od spłuczki. Duży wybór kolorów i materiałów sprawia, że nowe przyciski zdalnego sterowania Geberit można dopasować do wielu wnętrz. Typ 70 jest dostępny w wersji ze szczotkowanej stali szlachetnej i z frontami ze szkła w modnych kolorach: białym, czarnym i umbra. Powierzchnie z tworzywa sztucznego w przyciskach Typ 01 i 10 są dostępne w kolorach: biel alpejska, chromowany o wysokim połysku, chromowany matowy.
Autor: Geberit

Średnica zaledwie 80 mm (zabudowa meblowa) lub 94 mm (montowany w ścianie). Dowolne umieszczenie w odległości do 2 m od spłuczki. Uruchamianie pneumatyczne (bez prądu) przez delikatne naciśnięcie. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Okrągła i prosta forma wzbogacona o pierścienie.

  • Odciąganie nieprzyjemnego zapachu - w toalecie równie ważny co higiena jest unoszący się zapach. Już nie trzeba inwestować w odświeżacze powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy. Najnowsze rozwiązanie powoduje, że do pomieszczenia dociera czyste powietrze. Wystarczy przy urządzaniu łazienki wybrać odpowiedni stelaż podtynkowy z funkcją eliminowania zapachów u źródła, czyli bezpośrednio z miski WC. Za przyciskiem spłukującym Sigma40 zintegrowanym z odciągiem zanieczyszczonego powietrza znajduje się filtr z aktywnym węglem, który je oczyszcza, a cichy wentylator oddaje czyste powietrze z powrotem do łazienki. Jak na nowoczesne rozwiązanie przystało, gdy filtr będzie wymagał wymiany, zapali się dioda umieszczona w przycisku.
  • Dopasowanie przycisku do wystroju pomieszczenia - prosta i bezkompromisowa elegancja znakomicie sprawdzi się w każdej łazience, podkreślając charakter aranżacji i dodając stylu. Nie znaczy to jednak, że trzeba zrezygnować z indywidualizmu. Cenną opcją w przycisku spłukującym może okazać się możliwość wypełnienia go materiałem, który został już użyty w wystroju pomieszczenia lub znakomicie wpasuje się w projekt. Szkło, metal i wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które stanowią trzon przycisku są nieocenione, ale wybór materiału, który wyróżni przycisk w łazience sprawi, że będzie on niepowtarzalny.
Autor: Geberit

Przycisk Geberit Sigma50 może zostać wypełniony przez klienta dowolnie dobranym materiałem, tworząc unikalną, pasującą do każdego wnętrza formę.

Przeczytaj dodatkowo:
Systemy wodociągowe Geberit. Łatwość łączenia

Nowoczesny budynek funkcjonuje jak złożony organizm: trzeba mu dostarczać wodę, ciepło, energię i inne media....

Zestawy odpływowe Geberit do natrysków, wanien i...

Gdy planujemy łazienkę i jej wyposażenie, bardzo często nie myślimy o jakże ważnym elemencie. Zestaw...

Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała...

Podłogowy odpływ liniowy. Prysznic bez brodzika -...

Instalacja podłogowego odpływu liniowego zamiast tradycyjnego brodzika, to rozwiązanie, które nada...

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system...

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym...

Mała łazienka funkcjonalnie urządzona

Projektowanie wygodnej, małej łazienki dla całej rodziny może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego też...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT