| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle wygodne, wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, a przy tym stanowią eleganckie uzupełnienie w przestrzeni łazienkowej. To, co jeszcze wczoraj wydawało nam się przemijającą modą, dzisiaj okazuje się niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Łazienkowe inspiracje

Toaleta myjąca to połączenie miski ustępowej z funkcją bidetu. Jedną z istotnych jej zalet jest fakt, że nie wymaga absolutnie żadnego dodatkowego miejsca ani przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez problemu można wymienić obecną toaletę na nowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające komfort i świeżość.

Jak działa toaleta myjąca?

Po skorzystaniu z toalety uruchamia się, za pomocą przycisku na panelu sterującym, funkcja mycia. Wysuwa się dysza, z której tryska strumień ciepłej wody, o temperaturze ciała. W każdym modelu możemy regulować natężenie wody, a  w modelach o wyższym standardzie można dostosować do swoich potrzeb zarówno wysunięcie dyszy, natężenie, jak i temperaturę wody (z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza) oraz zapisać ustawienie w profilu użytkownika. Dzięki temu każdy członek rodziny ma swój własny przycisk i nie musi przy każdym użyciu ustawiać parametrów toalety myjącej. Rozwiązanie jest w pełni higieniczne, wyposażone w filtry wody, a także system autoczyszczenia.

Autor: Geberit

Opatentowana technologia natryskowa WhirlSpray, po raz pierwszy zastosowana w serii produktów, obejmuje dwie dysze i zapewnia dokładne, ukierunkowane oraz staranne mycie. Jest to możliwe dzięki rotacyjnemu i pulsacyjnemu strumieniowi wody o działaniu wzmocnionym przez dynamiczne napowietrzanie. Użycie tego systemu daje ogromne korzyści: przyjemniejsze i dokładniejsze mycie przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody.

Autor: Geberit

Innowacyjna technologia TurboFlush, oparta na asymetrycznej wewnętrznej geometrii miski ceramicznej bez kołnierza, opracowana przez firmę Geberit, umożliwia bardzo dokładne i ciche spłukiwanie toalety z zastosowaniem jednego bocznego wlotu wody i optymalnego, ukierunkowanego prowadzenia strumienia wody spłukującej. Wysokiej jakości miskę ceramiczną wykończono specjalną warstwą ochronną, która zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Ograniczono do minimum obszary niedostępne i całkowicie zrezygnowano z wewnętrznego kołnierza.

Dodatkowe funkcje toalety myjącej AquaClean Mera

Obecnie toalety myjące wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu, m.in. funkcja mycia intymnych obszarów ciała oddzielną dyszą, odciąg zanieczyszczonego powietrza, suszenie, a nawet automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej. Takie udogodnienia ma na przykład toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera, która swoją premierę będzie miała we wrześniu 2015 roku.

Autor: Geberit
Autor: Geberit

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera jest dostępna w wersjach z wykończeniem chromowanym lub białym.

Innym istotnym wyróżnikiem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest funkcja cichego i dokładnego spłukiwania. Wszystko za sprawą opracowanej przez Geberit asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush, optymalnie dopasowanej do spłuczki Geberit. Takie połączenie jest gwarancją nowego wymiaru wygody i funkcjonalności w łazience. Wysokiej jakości miskę ceramiczną cechuje również specjalna powłoka zapobiegająca przed osadzaniem się brudu.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została także w odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej toalety myjącej.

Geberit AquaClean Mera wyposażona jest dodatkowo w funkcje „Welcome”, które świadczą o najwyższym poziomie technologii. Wśród nich znalazły się m.in.: podgrzewana deska, automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej oraz dyskretne oświetlenie dla lepszej orientacji w porze nocnej. Wszystkie funkcje są włączane przez czujnik wykrywania użytkownika.

Przeczytaj dodatkowo:
Podłogowy odpływ liniowy. Prysznic bez brodzika -...

Instalacja podłogowego odpływu liniowego zamiast tradycyjnego brodzika, to rozwiązanie, które nada...

Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała...

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system...

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym...

Prysznic bez kompromisów - odpływy ścienne i...

Prysznice zrównane z podłogą stają się coraz bardziej popularne – dają poczucie przestrzeni,...

Miska ustępowa z systemem wentylacji

Geberit DuoFresh to pionierskie i rewolucyjne rozwiązanie w postaci odciągu powietrza bezpośrednio z miski...

Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT