| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system dla ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewania grzejnikowego i podłogowego

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system dla ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewania grzejnikowego i podłogowego

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym zastosowaniom, i to w naprawdę korzystnej cenie. System wszystko w jednym pozwala na rozwiązanie kwestii niezawodnego rozprowadzania w budynkach zimnej i gorącej wody, ogrzewania grzejnikowego, a także ogrzewania podłogowego.

Tagi: Geberit

Dowiedz się więcej o kompleksowych rozwiązaniach do łazienki

Geberit Volex spełnia wymogi współczesnej hydrauliki zarówno w budownictwie, jak i podczas remontów. Jak każdy produkt firmy Geberit, nowy system Geberit Volex został w znacznym stopniu sprawdzony w najsurowszych warunkach. Od systemu rur wielowarstwowych Geberit Volex możesz oczekiwać jakości, którą znasz dzięki innym produktom firmy Geberit. Podczas jego opracowywania skoncentrowaliśmy się na jego praktyczności i łatwości montażu.

Twój wybór – Twoja oszczędność

System Geberit Volex oferuje wybór pomiędzy rurami wielowarstwowymi w korzystnych cenach, a oszczędnymi rurami jednowarstwowymi. Rury wielowarstwowe Geberit Volex stosuje się głównie w instalacjach wody pitnej i ogrzewania grzejnikowego, natomiast jednowarstwowe przeważnie w systemach ogrzewania podłogowego. Dla obu zastosowań można jednak użyć obu rodzajów rur.

WARTO WIEDZIEĆ

Zalety systemu Geberit Volex:

  • Dokładnie to, czego potrzebujesz do wykonania instalacji: łatwość gięcia, łączenia i kontroli po montażu
  • Wysoka elastyczność zastosowań dzięki rurom wielowarstwowym o wymiarach d16 do d63, rurom jednowarstwowym PE-RT o wymiarach d16 i d20 oraz szerokiej ofercie mocowań i akcesoriów
  • 18 tysięcy godzin testów: stosując system Geberit Volex, możesz polegać na wyjątkowej jakości i trwałości produktów Geberit. 

Z produktami Geberit Volex oszczędzisz czas i oszczędzisz sobie kłopotów.

Autor: Geberit

Idealne do remontów

Białe rury i dyskretne mocowania sprawiają, że system Geberit Volex wygląda dobrze również w przypadku instalacji naściennej.

Zatwierdzony do stosowania w instalacjach wody pitnej

System Geberit Volex został sprawdzony pod kątem zgodności z normą EN ISO 21003. Może być stosowany w instalacjach wody pitnej.

Właściwe połączenie

Geberit oferuje specjalnie wykonane szczęki zaciskowe, które nie wymagają serwisowania przez cały okres użytkowania. Pozwala to na zmniejszenie kosztów serwisowych oraz zwiększenie dostępności narzędzi. Kształtki Geberit Volex można również zacisnąć za pomocą większości narzędzi zaciskowych (profile U/TH) dostępnych na rynku.

Po bezpiecznej stronie – Geberit Volex spełnia najsurowsze wymogi

Twoja instalacja nie pozwala na stosowanie kompromisów. Z tego powodu systemy instalacji rurowych Geberit Volex zapewniają niezawodne, bezpieczne i szczelne połączenia dla wszelkich standardowych zastosowań: instalacji wody pitnej, ogrzewania grzejnikowego i ogrzewania podłogowego.

WARTO WIEDZIEĆ

Właściwości, które zapewniają bezproblemową instalację i niezawodne połączenie:

Przezroczysty wskaźnik głębokości - widok pod kątem 360° zapewnia prawidłowe połączenie Systemy Geberit Volex posiadają unikatowy pierścień wskaźnika głębokości wprowadzenia z materiału Grimalid. Dzięki solidności i przezroczystości pozwala na sprawdzenie głębokości wprowadzenia pod każdym kątem przed zaprasowaniem. Pierścień Grilamid zapewnia również właściwą pozycję narzędzi.

Bezpieczne połączenie - każdy punkt zacisku zabezpieczony jest dwoma O-ringami. Dzięki zastosowaniu tak starannie wykonanych gniazd uszczelek wiesz, że złącze będzie całkowicie szczelne, jeśli zostanie prawidłowo zaciśnięte. Szczęki zaciskowe Geberit o specjalnym kształcie pozwalają na uzyskanie jeszcze bezpieczniejszego połączenia.

Brak konieczności serwisowania - nie musisz pamiętać numeru do serwisu: szczęki zaciskowe Geberit Volex wykonane z ocynkowanych stopów stali wysokiej jakości nie wymagają serwisu przez cały okres użytkowania. Szczęki zaciskowe Geberit Volex posiadają specjalnie wykonane profile TH.

To, co najlepsze z obu światów - wielowarstwowe rury łączą wytrzymałość rur metalowych z elastycznością i niewielka masą rur z tworzywa sztucznego. Rury wielowarstwowe Geberit Volex są bardzo wytrzymałe i są w stanie wytrzymać ciśnienie przekraczające standardowe 15 bar.

Udane projekty sanitarne zaczynają się od dobrego planowania

Określenie szacunkowych kosztów i sporządzenie dokumentów ofertowych wymaga czasu i pieniędzy. Konkurencja nie śpi, więc planowanie musi być szybkie i oszczędne, a jednocześnie precyzyjne i niezawodne. Program Geberit ProPlanner dostosowany jest do potrzeb instalatorów oraz firm instalacyjnych sporządzających plany. Służy do planowania i wykonywania obliczeń związanych ze średnimi i dużymi projektami. Geberit zapewnia również dane BIM w formacie Autodesk Revit oraz dane do programów Instalsoft i Sankom dla systemów Geberit Volex.

Instalacja rurowa dla dochodowych projektów

Mówiąc o dochodowych projektach, wybór partnera jest kwestią najważniejszą. Bez względu na to, czy obsługujesz duże czy małe projekty, pracujesz nad nowym budynkiem czy remontem - zastosowanie produktów Geberit pozwoli Ci na czerpanie korzyści z ogromnej wiedzy z zakresu technologii sanitarnych oraz wysokiego poziomu usług serwisowych i pomocy technicznej w codziennej działalności.

Autor: Geberit

Przeczytaj dodatkowo:
Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle...

Zestawy odpływowe Geberit do natrysków, wanien i...

Gdy planujemy łazienkę i jej wyposażenie, bardzo często nie myślimy o jakże ważnym elemencie. Zestaw...

Systemy wodociągowe Geberit. Łatwość łączenia

Nowoczesny budynek funkcjonuje jak złożony organizm: trzeba mu dostarczać wodę, ciepło, energię i inne media....

Miska ustępowa z systemem wentylacji

Geberit DuoFresh to pionierskie i rewolucyjne rozwiązanie w postaci odciągu powietrza bezpośrednio z miski...

Mała łazienka funkcjonalnie urządzona

Projektowanie wygodnej, małej łazienki dla całej rodziny może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego też...

Remont łazienki – poradnik remontującej kobiety

Właśnie kupiłaś mieszkanie lub podjęłaś decyzję o remoncie łazienki? Warto zadbać o prawidłową...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT