| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Prysznic bez kompromisów - odpływy ścienne i podłogowe

Prysznic bez kompromisów - odpływy ścienne i podłogowe

Prysznice zrównane z podłogą stają się coraz bardziej popularne – dają poczucie przestrzeni, zapewniają wygodę oraz czystość łazienek. Odpływy liniowe i ścienne, wprowadzone przez firmę Geberit, zachwycają praktycznymi rozwiązaniami i bezkompromisową estetyką, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i samego użytkowania.

Łazienkowe inspiracje

Sprawdzone odpływy ścienne

Łazienki z równą posadzką to ostatni krzyk mody: cechują się elegancją i łatwością sprzątania. Ścienny zestaw odpływowy Geberit do natrysków pozwala usunąć ostatnią przeszkodę na drodze do perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni posadzki. Sprawdzona technologia zapewnia sprawny przepływ wody za ścianą, a bogata kolorystyka i wzornictwo pokryw sprawia, że ścienny zestaw odpływowy pasuje do każdej łazienki. Pokrywa dostępna jest w czterech różnych wykończeniach: stal nierdzewna szczotkowana, chrom błyszczący, biały alipin, albo jako wariant do wypełnienia przez użytkownika dowolnie wybranym materiałem. Ścienne rozwiązania odpływowe to nie tylko większa przestrzeń, ale również wysoki poziom higieny. Za pokrywą znajduje się sitko na zanieczyszczenia, które łatwo można wyjąć i wypłukać, co ułatwia codzienne dbanie o czystość.

Autor: Geberit

Eleganckie odpływy liniowe

Odpływy liniowe CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą oraz niezawodnością instalacji. Te innowacyjne produkty zachwycają swoją estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i przy codziennym użytkowaniu. Odpływy liniowe CleanLine cechuje m.in. łatwość czyszczenia – umieszczony w odpływie koszyczek jest bardzo łatwy w wyjmowaniu i codziennym czyszczeniu, co zapewnia skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Ponadczasowe wzornictwo i najwyższej jakości stal nierdzewna sprawi, że będzie pasował do każdej podłogi. Odpływ można dowolnie przycinać do wymaganej długości. Nowoczesny projekt i inteligenta konstrukcja sprzyja dodatkowej higienie – woda odprowadzana jest poprzez specjalnie zaprojektowaną listwę zbiorczą do odpływu, dzięki czemu nie tworzą się zbiorowiska brudu.

Autor: Geberit

Kompaktowe odpływy podłogowe

Trzecim rozwiązaniem w ofercie firmy Geberit jest odpływ podłogowy. Ten wyjątkowo mały odpływ podłogowy ma wymiary zaledwie 80 x 80 mm i dzięki temu jest bardziej kompaktowy niż inne tradycyjne odpływy. Charakteryzuje go ponadczasowy design, wykonany jest bowiem ze szczotkowanej stali nierdzewnej, co dodatkowo podkreśla estetykę jego wykonania. Praktyczny koszyczek zbierający nieczystości jest łatwy w wyjęciu i czyszczeniu, a prosta konstrukcja sprzyja łatwemu montażowi. Odpływy Geberit to przede wszystkim prostota montażu, wysoki poziom estetyki, wygoda oraz komfort w codziennym użytkowaniu, a także najwyższa jakość i trwałość, którą zapewnia technologia uszczelnień najwyższej jakości.

Autor: Geberit

Przeczytaj dodatkowo:
Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle...

Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

Podłogowy odpływ liniowy. Prysznic bez brodzika -...

Instalacja podłogowego odpływu liniowego zamiast tradycyjnego brodzika, to rozwiązanie, które nada...

Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała...

Nowości w ofercie GEBERIT

GEBERIT – producent zaawansowanych systemów sanitarnych, wyposażenia łazienek oraz...

Mała łazienka funkcjonalnie urządzona

Projektowanie wygodnej, małej łazienki dla całej rodziny może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego też...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT