Nowości w ofercie GEBERIT

GEBERIT – producent zaawansowanych systemów sanitarnych, wyposażenia łazienek oraz systemów rurowych zaprezentował swoje nowości produktowe. Toalety myjące, elektroniczne baterie, deszczowa kanalizacja dachowa, system rur wielowarstwowych, panel do natrysków bezbrodzikowych.

Tagi: Geberit

Łazienkowe inspiracje

Systemy baterii umywalkowych Geberit

Nowy system baterii umywalkowych Geberit pozwala zmienić dotychczasowy sposób myślenia: elektroniczne baterie umywalkowe mogą być smukłe, mieć piękną formę, a mimo to pozostać wytrzymałe. Można je także szybko zamontować w ścianie lub w umywalce. Elektroniczne baterie umywalkowe zapewniają wyjątkowo higieniczne mycia rąk, jako że kurek jest otwierany i zamykany bezdotykowo. Są one przeznaczone przede wszystkim do stosowania w sanitariatach obiektów publicznych i półpublicznych, takich jak: lotniska, galerie handlowe, szkoły czy placówki gastronomiczne.

Autor: Geberit

Baterie do montażu ściennego Piave

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano

Panel został wykonany z wysokiej jakości materiału mineralnego o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni, łatwej do utrzymania w czystości. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, a dzięki umieszczonemu z boku odpływowi zapewnia maksymalnie dużą przestrzeń podczas korzystania z prysznica. Komfortu pod natryskiem nie zakłóca odpływ ani gromadząca się w nadmiarze woda. Surowiec, z którego wykonano panel, składa się z mineralnego wypełnienia i mieszanki żywic, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości. W odróżnieniu od metalu, szkła i ceramiki jest bardzo przyjemny, wręcz jedwabisty w dotyku. Jego całkowicie homogeniczna struktura zapewnia odporność i wytrzymałość. Kolejną zaletę stanowią właściwości higieniczne – powierzchnie materiałów mineralnych bardzo łatwo utrzymać w czystości. 

Autor: Geberit

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma

To kompaktowe i uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łączy w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Toaleta Geberit AquaClean Tuma jest dostępna także jako deska myjąca, nakładana na istniejącą już miskę ceramiczną. Nowe urządzenie, zapewniające możliwość montażu w połączeniu z różnymi elementami, zostało zaprojektowane przez Christopha Behlinga i jest dostępne w Polsce od kwietnia 2017 r.

Autor: Geberit

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera

Toaleta dostępna jest w wersji Classic oraz Comfort. To produkt, który wyznacza zupełnie nowe standardy higieny i komfortu. Imponuje estetycznym wyglądem i wyróżnia się szeregiem inteligentnych funkcji, które poprawiają komfort użytkownika. Modele AquaClean Mera – Classic i Comfort – są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają opływowe linie i płynne przejścia. Chromowane powłoki tworzą wrażenie płynności, które pogłębia również gra odbijających się w nich refleksów świetlnych. Toaleta myjąca stanowi mocny akcent, który harmonijnie wtapia się we wnętrze łazienki. Dzięki zastosowaniu wyrafinowanej technologii wszystkie przyłącza wody i prądu są ukryte w obudowie. To model toalety myjącej, który nie przestaje zadziwiać, bez względu na to, jak często jest używany.

Autor: Geberit

Toaleta myjąca AquaClean Mera

Przeczytaj dodatkowo:
Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle...

Zestawy odpływowe Geberit do natrysków, wanien i...

Gdy planujemy łazienkę i jej wyposażenie, bardzo często nie myślimy o jakże ważnym elemencie. Zestaw...

Prysznic bez kompromisów - odpływy ścienne i...

Prysznice zrównane z podłogą stają się coraz bardziej popularne – dają poczucie przestrzeni,...

Mała łazienka funkcjonalnie urządzona

Projektowanie wygodnej, małej łazienki dla całej rodziny może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego też...

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system...

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT