| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Miska ustępowa z systemem wentylacji

Miska ustępowa z systemem wentylacji

Geberit DuoFresh to pionierskie i rewolucyjne rozwiązanie w postaci odciągu powietrza bezpośrednio z miski ustępowej. Nieprzyjemne zapachy w toalecie mogą zepsuć nastrój i estetykę każdego wnętrza, dlatego jedną z możliwości pomagających usunąć zanieczyszczone powietrze jest właśnie system wentylacji w nowoczesnych miskach ustępowych firmy Geberit. Zobacz, jak to działa.

Tagi: Geberit

Dyskretna miska ustępowa

Przy projektowaniu łazienki i toalety ważny jest jednak nie tylko design, ale również to, czego nie widać – odpowiedniej jakości systemy wentylacyjne i kanalizacyjne, które nie tylko będą służyć przez długie lata, ale również zapewnią dyskrecję i wygodę w trakcie codziennego użytkowania.

Panuje przekonanie, że zapachy mogą wpływać na nasz nastrój. Jeśli jest w tym choć trochę prawdy warto pomyśleć o tym i zastosować w swojej łazience system usuwający nieprzyjemne zapachy. Jednym z takim rozwiązań jest system Geberit DuoFresh, stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym Geberit Sigma40 z odciągiem zanieczyszczonego powietrza, który eliminuje nieprzyjemne zapachy bezpośrednio w misce ustępowej.

Autor: Geberit

Sadada działania Geberit DuoFresh.

Wszystko za sprawą filtra z aktywnym węglem, umieszczonego wewnątrz  przycisku, który zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Włączenie odciągu powoduje zassanie powietrza z miski ustępowej i przepuszczenie go przez filtr. Nieprzyjemny zapach nie zdąży rozejść się po pomieszczeniu, tak jak to się dzieje w łazienkach ze standardowym systemem wentylacyjnym.

Dodatkowym atutem jest uchylny przycisk spłukujący, który gwarantuje szybki dostęp do filtra i umożliwia stosowanie kostek higienicznych. Tego rodzaju systemy doskonale zastępują różnego rodzaju odświeżacze powietrza, zapewniając najwyższe uczucie komfortu, wygody, a przede wszystkim dyskrecji.

WARTO WIEDZIEĆ

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została także w automatyczny odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.

Autor: Geberit

Czyste powietrze to żaden luksus. Jak udowodniono, każdy zapach wpływa na nasz nastrój.

Przeczytaj dodatkowo:
Podłogowy odpływ liniowy. Prysznic bez brodzika -...

Instalacja podłogowego odpływu liniowego zamiast tradycyjnego brodzika, to rozwiązanie, które nada...

Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

Mała łazienka funkcjonalnie urządzona

Projektowanie wygodnej, małej łazienki dla całej rodziny może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego też...

Rury wielowarstwowe Geberit Volex. Jeden system...

Geberit Volex to nowy system rur wielo- i jednowarstwowych wysokiej jakości. Może on służyć wielu istotnym...

Systemy wodociągowe Geberit. Łatwość łączenia

Nowoczesny budynek funkcjonuje jak złożony organizm: trzeba mu dostarczać wodę, ciepło, energię i inne media....

Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT