| muratordom.pl » GEBERIT - kompleksowe rozwiązania do Twojej łazienki » Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Geberit - rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała innowacyjną wizję łazienki. Głównym punktem Geberit Show była premiera toalety myjącej Geberit AquaClean Tuma, nowego panelu do natrysków bezbrodzikowych - Geberit Setaplano, a także innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią pracę instalatorów i zwiększą możliwości architektów. Wydarzenie dopełnił panel dyskusyjny o łazienkowych zwyczajach Polaków.

Tagi: Geberit
Autor: Geberit

Łazienkowe inspiracje

Misja istotą działań marki

Spotkanie z dziennikarzami poprzedziła prezentacja prezesa Geberit Polska Przemysława Powalacza. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie techniki sanitarnej polepszamy jakość życia ludzi. Działania związane z badaniami i rozwojem są dla nas kluczowe, stanowią ważny element naszej przewagi na rynku – mówił. Podkreślał on, że posiadanie misji przez przedsiębiorstwo jest dla niego bardzo istotne. Wskazał także na rynek toalet myjących, jako na rynek wschodzący. Przypomniał zebranym jak bardzo nieufni byli konsumenci w stosunku do innych urządzeń codziennego użytku, takich jak: zmywarka, superpłaski telewizor, czy telefon z ekranem dotykowym i jak dużym zainteresowaniem cieszą się one obecnie.

Przełomowe premiery

Podczas Geberit Show swoją premierę miały: toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma, nowy panel do natrysków bezbrodzikowych - Geberit Setaplano, systemy baterii umywalkowych Geberit przeznaczone do obiektów publicznych i półpublicznych, system deszczowej kanalizacji Pluvia, a także zupełnie przełomowe rozwiązanie dla instalatorów Geberit Volex – nowy, uniwersalny system rur wielowarstwowych. Nowości zostały wyeksponowane tak, aby uczestnicy spotkania mogli nie tylko zobaczyć je na własne oczy, ale także dowiedzieć się więcej na ich temat od specjalistów marki.

Autor: Geberit

Panel dyskusyjny – łazienkowe zwyczaje Polaków

Spotkanie w gronie dziennikarzy i architektów było także świetnym momentem do poruszenia kwestii łazienkowych zwyczajów Polaków. Jak się okazuje przeciętny Polak spędza w łazience statystycznie 43 minuty, w toalecie zaś 18 minut. Jedynie 37% respondentów deklarowało, że będąc w łazience się relaksuje. W panelu dyskusyjnym udział wzięli: Agnieszka Gruszczyńska Redaktor Naczelna „M jak Mieszkanie”, Justyna Smolec – architekt i Justyna Zborowska menedżer ds. PR i reklamy Geberit Polska, panel poprowadził Damian Urbańczyk gospodarz programów stacji Domo+. Poruszono kwestię tego, jak oceniamy swoje łazienki. 35% badanych wskazało, że są one zbyt małe, 30% uznało, że połącznie łazienki z toaletą, które mają u siebie w domach jest dla nich znaczącą wadą, 26% zadeklarowało, że ich łazienka wymaga remontu. Zaproszeni goście także potwierdzili wyniki tych badań, wskazując że nadal polskie łazienki są zbyt małe, dlatego też funkcjonalność sprzętów łazienkowych jest dla nich priorytetem w dokonywaniu wyborów dotyczących wyposażenia.

Wyjątkowe miejsce spotkań

Wydarzenie, chociaż z założeń organizatorów miało charakter raczej kameralny – cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno zaproszonych dziennikarzy, jak i architektów, którzy wyrażali żywe zainteresowanie i zaciekawienie nowościami prezentowanymi podczas Geberit Show. Dużą atrakcją był Geberit Comfort Truck – mobilna ekspozycja, gdzie goście mogli w luksusowej i przyjemnej scenerii przetestować między innymi toalety myjące Geberit AquaClean.

Przeczytaj dodatkowo:
Łazienka na poddaszu – praktyczne rozwiązania

Projektowanie i aranżacja łazienki na poddaszu nie jest łatwą sprawą. To trudna i bardzo wymagająca...

Wszystko o toalecie myjącej Gebert AquaClean

Toalety myjące coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Nowoczesne miski ustępowe są niezwykle...

Prysznic bez kompromisów - odpływy ścienne i...

Prysznice zrównane z podłogą stają się coraz bardziej popularne – dają poczucie przestrzeni,...

Systemy wodociągowe Geberit. Łatwość łączenia

Nowoczesny budynek funkcjonuje jak złożony organizm: trzeba mu dostarczać wodę, ciepło, energię i inne media....

Nowości w ofercie GEBERIT

GEBERIT – producent zaawansowanych systemów sanitarnych, wyposażenia łazienek oraz...

Miska ustępowa z systemem wentylacji

Geberit DuoFresh to pionierskie i rewolucyjne rozwiązanie w postaci odciągu powietrza bezpośrednio z miski...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT