Sklep online Pomoc Tagi Newsletter
| muratordom.pl » Systemy rynnowe Galeco » Systemy rynnowe na każdą kieszeń. Dobrej jakości rynny w dobrej cenie

Systemy rynnowe na każdą kieszeń. Dobrej jakości rynny w dobrej cenie

Budowa i wykończenie domu pociągają za sobą spore koszty. Nierzadko ceny produktów przerastają możliwości kupującego. Czy to powód by rezygnować ze swoich marzeń i planów? Trzeba raczej poszukać dobrych produktów w przystępnej cenie. Takie są właśnie systemy rynnowe firmy Galeco.

LUX OCYNK - stal w cenie PVC

Wybór odpowiedniej rynny jest tylko jednym czynnikiem, który pozwala na zredukowanie ceny systemu rynnowego. Oferta Galeco jest bogata w innowacyjne rozwiązania, pozwalające na oszczędność, a jednocześnie gwarantujące najwyższą jakość. Z myślą o wszystkich, którzy liczą się z kosztami, Galeco przygotowało ofertę systemu rynnowego, łączącego w sobie jakość stali oraz cenę PVC. Nie ma więc potrzeby rezygnowania z produktu wysokiej klasy, celem oszczędności. To system rynnowy LUX OCYNK.

Galeco PVC - system trwały i niedrogi

System rynnowy Galeco PCV ma wiele zalet i gwarantuje spore korzyści. Osoby decydujące się na jego wybór mogą zastosować narożniki regulowane, które są tańsze niż robione na zamówienie narożniki nietypowe. Ta rynkowa nowość pozwala również na oszczędność czasu, gdyż nie ma konieczności oczekiwania na wykonanie nietypowego narożnika. Kolejnym sposobem redukcji kosztów jest zastosowanie mniejszej rury spustowej. Przy rynnie 130 mm, zamiast rury 100, można zamontować 80. W tym wypadku ich wydajność jest zbliżona, a różnica w cenie wyraźnie zauważalna. Oczywiście bywa też tak, że nie ma konieczności inwestowania w rynnę o rozmiarze 130, gdyż 110 jest optymalną wielkością dla danej połaci dachowej. Nie tylko zalety techniczne mają znaczenie przy tworzeniu systemów rynnowych Galeco. Również walory estetyczne są niezwykle ważne, stąd rynny z PCV są sprzedawane w wielu kolorach. Również one warunkują koszty montażu systemu rynnowego. Wybierając na przykład kolor grafitowy, masz pewność, że cena będzie niższa niż koloru miedzianego. Zatem jeśli nie ma konieczności montowania rynien w konkretnym kolorze, możesz sobie pozwolić na żonglowanie ceną, wybierając kolor z niższego pułapu cenowego.

Autor: Galeco

Narożniki regulowanesą tańsze niż robione na zamówienie narożniki nietypowe. Pozwala to zmiejszyć ostateczny koszt systemu rynnowego

Rynny stalowe - system najwyższej jakości

Systemy rynien stalowych Galeco stanowią najdroższą alternatywę, niemniej i tutaj zostały przygotowane rozwiązania, pozwalające na obniżenie ceny. Podobnie jak w systemie PVC możesz użyć narożnika regulowanego, oszczędzającego czas i pieniądze. Z kolei narożniki uszczelkowe eliminują konieczność zakupu dodatkowych łączników, do połączenia narożnika z rynną. Kupując łączniki klamrowe, które wymagają dokupienia haków do podparcia, zastanów się, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupno łącznika na haku. W tym wypadku otrzymujesz łącznik oraz hak w komplecie, co jest rozwiązaniem tańszym, niż kupowanie tych dwóch elementów osobno. W Galeco STAL, podobnie jak w Galeco PVC zniwelujesz koszty wybierając mniejsze rozmiary tak rynien, jak i rur spustowych. Nabywcy często wybierają większe rozmiary „na wszelki wypadek”, chcąc się zabezpieczyć. Wybierając system warto się więc zastanowić, czy mniejszy rozmiar nie będzie wystarczający. System rynnowy Galeco STAL, podobnie jak PVC, jest dostępny w szerokim wachlarzu kolorystycznym. W tym wypadku wybrany przez ciebie kolor również warunkuje cenę. Kolejną cechą wspólną systemów Galeco jest możliwość ich montażu dopiero po założeniu pokrycia dachowego. Unika się w ten sposób uszkodzenia rynny np. przez spadające z dachu narzędzia czy dachówki, co zabezpiecza przed kosztami naprawy.

Przeczytaj dodatkowo:
Konserwacja systemów rynnowych Galeco

Wybór i zakup systemu rynnowego to nie ostatni lecz pierwszy krok, mający na celu zabezpieczenie...

Dlaczego jedne rynny lepiej odprowadzają wodę od...

Na wydajność systemów rynnowych wpływa przede wszystkim ich rozmiar oraz odpowiednie umiejscowienie...

Czyszczenie i naprawa rynien. Sezonowe porządki...

Należy regularnie przeprowadzać konserwację i czyszczenie rynien. Brak sprawnie działającego systemu...

Zasady prawidłowego montażu rynny. Od czego...

Koszt orynnowania dachu zależny jest od kilku czynników. Na jego wysokość wpływa materiał, z...

Głębokie rynny stalowe. Sposób na odprowadzenie...

Dom jest symbolem bezpieczeństwa, ostoją rodziny i gwarantem spokoju. Dlatego podczas zakupu...

Ile zapłacisz za orynnowanie dachu? Wyliczenie...

Koszt orynnowania dachu, niezależnie od jego wielkości i lokalizacji, zależy od wielu czynników....

update counter
sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.