| muratordom.pl » Galeco - informacje dla inwestorów indywidualnych » System rynnowy, którego nie widać. Rozwiązanie dla domu bez okapu dachowego

System rynnowy, którego nie widać. Rozwiązanie dla domu bez okapu dachowego

System rynnowy bezokapowy został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu dachowego. System montowany jest w ociepleniu domu, co sprawia, że rynny są niewidoczne na zewnątrz.  

System rynnowy dla domów bez okapu

System rynnowy BEZOKAPOWY firmy Galeco dedykowany jest dla domów bez okapu dachowego. Został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków.

System BEZOKAPOWY charakteryzuje się tym, że jest montowany w ociepleniu budynków, co czyni go zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Całość systemu zasłania specjalna maskownica, która dostępna jest we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Nowocześnie i z pomysłem

Dzięki zastosowaniu systemu bezokapowego inwestor, przy współpracy z projektantem, może stworzyć nowoczesny i nieszablonowy projekt funkcjonalnego domu, który w swej prostocie bryły będzie miał nieprzeciętne walory estetyczne.

Tzw. „nowoczesne stodoły” czyli proste budynki o dwuspadowym dachu kończącym się na krawędzi ściany, w ostatnich latach zyskują na popularności. Przy tego typu inwestycjach zastosowanie szczelnego systemu rynnowego jest priorytetem, gdyż ukryty w ścianie pion spustowy nie będzie mógł być serwisowany bez konieczności uszkodzenia elewacji.

Sprawdzone i godne polecenia rozwiązanie

Rozwiązania zastosowane w systemie rynnowym BEZOKAPOWYM zostały sprawdzone i przetestowane przez Instytut Techniki Budowlanej, a także sami inwestorzy, którzy wykorzystali w swoim domu ten system, są potwierdzeniem, że jest on godny polecenia.

Materiały użyte do wyprodukowania tego typu systemu są najwyższej jakości. Firma Galeco stawia sobie jakość produktu jako nadrzędny cel. W 2014 r. produkt ten zdobył prestiżową nagrodę JAKOŚĆ ROKU 2014.

WARTO WIEDZIEĆ

Kompleksowe zaopatrzenie domu w orynnowanie

Systemowe rozwiązanie Galeco daje możliwości projektowania nowoczesnych brył bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przy realizacji inwestycji np. prac dekarskich związanych z ręcznym wykonywaniem rynien i obróbek blacharskich, gdyż system rynnowy bezokapowy zapewnia kompleksowe zaopatrzenie domu w orynnowanie począwszy od rynien, rur spustowych i kształtek, po maskownicę zakrywającą rynnę i wyrównującą jej brzeg z połacią dachową.

Więcej informacji nt. systemów rynnowych na stronie: www.galeco.pl

Przeczytaj dodatkowo:
Rynny Galeco STAL - realizacje

Galeco STAL to system rynnowy wykonany z najlepszej jakości stali powlekanej. Zabezpieczony jest czterema...

System rynnowy w doskonałym stanie. Czyszczenie i...

Orynnowanie będzie działać bez zarzutu tylko wtedy, gdy zadbasz o jego regularne czyszczenie i nie zapomnisz...

Podsufitka dachowa - trwałe, funkcjonalne i...

Podbitka dachowa, zwana także podsufitką, spełnia bardzo ważne zadanie. Umożliwia wykończenie dachu w taki...

Rynny stalowe o profilu kwadratowym – nowe...

Galeco STAL2 to nowy system rynnowy. Cyfra „2” to nie tylko symbol II generacji systemu...

Ogrzewanie rynien. Jak zastosować przewody...

Dzięki ogrzewaniu rynien możemy uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez zalegający śnieg i lód....

Rynny stalowe, rynny z PCV i inne. Porównanie...

Stal czy plastik? To najczęstszy dylemat przy wybieraniu orynnowania. Wiele osób bierze też pod uwagę...

sponsor artykułu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT