| muratordom.pl » Galeco - informacje dla inwestorów indywidualnych » System rynnowy, którego nie widać. Rozwiązanie dla domu bez okapu dachowego

System rynnowy, którego nie widać. Rozwiązanie dla domu bez okapu dachowego

System rynnowy bezokapowy został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu dachowego. System montowany jest w ociepleniu domu, co sprawia, że rynny są niewidoczne na zewnątrz.  

System rynnowy dla domów bez okapu

System rynnowy BEZOKAPOWY firmy Galeco dedykowany jest dla domów bez okapu dachowego. Został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków.

System BEZOKAPOWY charakteryzuje się tym, że jest montowany w ociepleniu budynków, co czyni go zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Całość systemu zasłania specjalna maskownica, która dostępna jest we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Nowocześnie i z pomysłem

Dzięki zastosowaniu systemu bezokapowego inwestor, przy współpracy z projektantem, może stworzyć nowoczesny i nieszablonowy projekt funkcjonalnego domu, który w swej prostocie bryły będzie miał nieprzeciętne walory estetyczne.

Tzw. „nowoczesne stodoły” czyli proste budynki o dwuspadowym dachu kończącym się na krawędzi ściany, w ostatnich latach zyskują na popularności. Przy tego typu inwestycjach zastosowanie szczelnego systemu rynnowego jest priorytetem, gdyż ukryty w ścianie pion spustowy nie będzie mógł być serwisowany bez konieczności uszkodzenia elewacji.

Sprawdzone i godne polecenia rozwiązanie

Rozwiązania zastosowane w systemie rynnowym BEZOKAPOWYM zostały sprawdzone i przetestowane przez Instytut Techniki Budowlanej, a także sami inwestorzy, którzy wykorzystali w swoim domu ten system, są potwierdzeniem, że jest on godny polecenia.

Materiały użyte do wyprodukowania tego typu systemu są najwyższej jakości. Firma Galeco stawia sobie jakość produktu jako nadrzędny cel. W 2014 r. produkt ten zdobył prestiżową nagrodę JAKOŚĆ ROKU 2014.

WARTO WIEDZIEĆ

Kompleksowe zaopatrzenie domu w orynnowanie

Systemowe rozwiązanie Galeco daje możliwości projektowania nowoczesnych brył bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przy realizacji inwestycji np. prac dekarskich związanych z ręcznym wykonywaniem rynien i obróbek blacharskich, gdyż system rynnowy bezokapowy zapewnia kompleksowe zaopatrzenie domu w orynnowanie począwszy od rynien, rur spustowych i kształtek, po maskownicę zakrywającą rynnę i wyrównującą jej brzeg z połacią dachową.

Więcej informacji nt. systemów rynnowych na stronie: www.galeco.pl

Przeczytaj dodatkowo:
Jakie rynny wybrać? Przegląd systemów rynnowych

Rynna to tylko jeden z elementów systemu, który konieczny jest do odprowadzenia wody deszczowej...

Rynny Galeco STAL - realizacje

Galeco STAL to system rynnowy wykonany z najlepszej jakości stali powlekanej. Zabezpieczony jest czterema...

Rynny Galeco PVC - realizacje

System rynnowy Galeco PVC wykonany jest z polichlorku winylu. Charakteryzuje go wysoka jakość użytego...

Okap dachu. Kiedy można z niego zrezygnować?

Dach z okapem to zdecydowanie najczęściej wybierane rozwiązanie w domach jednorodzinnych. Nie wszyscy nawet...

System rynnowy dla budynków bez okapu - realizacje

Jeszcze do niedawna budynek bez okapu wymagał indywidualnego podejścia do systemu odwadniania. Dzięki...

Nowoczesne systemy rynnowe – rynny stalowe o...

Systemy rynnowe, będące nieodłączną częścią każdego budynku, powinny być nie tylko trwałe, lecz także...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.