| muratordom.pl » Galeco - informacje dla inwestorów indywidualnych » Podsufitka dachowa Galeco DECOR – niezawodny system wykończenia okapu

Podsufitka dachowa Galeco DECOR – niezawodny system wykończenia okapu

Podsufitka służy do wykończenia okapu dachu, czyli jego spodniej części, która wystaje poza obrys domu. Może być ona wykonana z drewna, blachy lub PVC. I choć normy budowalne nie wymagają jej montażu, to wiele budynków stosuje takie rozwiązania z uwagi na szereg ich zalet. Galeco DECOR to niezawodny system wykończenia okapu domu. Wykonany z PVC, pozwala na uzyskanie nie tylko estetycznego wykończenia domu, ale także na jego bezpieczeństwo.

Zalety Galeco DECOR

Zalety tego rozwiązania są widoczne już na etapie zakupu. Konkurencyjna cena Galeco DECOR, w stosunku do rozwiązań drewnianych czy stalowych, wpływa na atrakcyjność produktu. Specjalne, ochronne opakowania, pozwalają na składowanie elementów na zewnątrz, bez obaw o ich zniszczenie. Nieskomplikowana konstrukcja podsufitki dachowej, jej wysoka elastyczność i lekka waga, umożliwia prosty i szybki montaż nawet na delikatnych konstrukcjach. Wszystko to zawdzięcza ona optymalnej technologii produkcyjnej. Materiał, jakim jest PVC, cechuje się odpornością mechaniczną. Dlatego podsufitka zachowuje swoje parametry bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jej właściwości gwarantują bezproblemowe użytkowanie, bez zbędnych konserwacji, jak to ma miejsce w przypadku drewna. Finalnie, zaletą podsufitki dachowej Galeco DECOR, jest uzyskanie estetycznego wyglądu okapu dachu, który bez problemu dostosujemy do każdego rodzaju budynku.

Estetyka i bezpieczeństwo

Produkt od firmy Galeco dostępny jest w 5 kolorach z fakturą drewna. Taki wybór daje wiele możliwości wizualnego dopasowania elementów do wykończenia budynku, a nieregularna powierzchnia wizualnie nawiązuje do naturalnego drewna. Materiał PVC jest na tyle elastyczny, że pozwala na zamontowanie w podbitce oświetlenia. Dodatkowo dla produktu zostało stworzone dedykowane okucie deski czołowej. Produkt wykonany z blachy ocynkowanej, jest pokryty folią Renolit. Dostępny w dwóch kolorach spójnych z podsufitką i odpowiednio wyprofilowany, umożliwia łatwy montaż oraz jednolite wykończenie okapu. Całość składa się na estetykę wykończenia domu i szeroki zakres zastosowań produktów. Ale podbitka dachowa to nie tylko aspekty wizualne. To również bezpieczeństwo dla domu, na którym jest zamontowana. Wystający okap, odpowiednio osłonięty od spodu, chroni wewnętrzną konstrukcję dachu przed warunkami atmosferycznymi takimi jak np. deszcz i wiatr. A zamknięcie dostępu do środka budynku zapobiega zagnieżdżaniu się niechcianych gości takich jak ptaki czy owady, bez ograniczenia cyrkulacji powietrza w konstrukcji. Elementy podbitki posiadają również specjalne perforacje, które ułatwiają ten proces. Galeco DECOR to kompleksowe rozwiązanie, które na rynku cieszy się coraz większą popularnością wśród inwestorów, a dzieje się tak dzięki wszystkim wymienionym powyżej zaletom.

Przeczytaj dodatkowo:
System rynnowy, którego nie widać. Rozwiązanie...

System rynnowy bezokapowy został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu...

Rynny stalowe, rynny z PCV i inne. Porównanie...

Stal czy plastik? To najczęstszy dylemat przy wybieraniu orynnowania. Wiele osób bierze też pod uwagę...

Rynny stalowe o profilu kwadratowym – nowe...

Galeco STAL2 to nowy system rynnowy. Cyfra „2” to nie tylko symbol II generacji systemu...

Okap dachu. Kiedy można z niego zrezygnować?

Dach z okapem to zdecydowanie najczęściej wybierane rozwiązanie w domach jednorodzinnych. Nie wszyscy nawet...

System rynnowy w doskonałym stanie. Czyszczenie i...

Orynnowanie będzie działać bez zarzutu tylko wtedy, gdy zadbasz o jego regularne czyszczenie i nie zapomnisz...

Rynny ukryte w elewacji. System Galeco Bezokapowy...

Dachy dwuspadowe bez okapu i ukryte rynny są często jednymi z elementów nowoczesnej bryły budynku....

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.