| muratordom.pl » Dom Dostępny 2021 - konkurs » Artykuły » Projekt nr 038 II nagroda (ex aequo)

Projekt nr 038 II nagroda (ex aequo)

LIPIŃSCY DOMY Biuro Projektowe Miłosz Lipiński, Ludwika Juchniewicz-Lipińska, Grzegorz Tomaszewski  

Konkurs DOM DOSTĘPNY na rok 2021

Dom o powierzchni użytkowej 137 m2. Roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną wynosi 32,4 kWh/m2. Dom posadowiony na płycie fundamentowej. Ściany z bloczków silikatowych ocieplone wełną mineralną. Koszt budowy do stanu deweloperskiego zakładany przez projektantów to 374 tys. zł.

II nagroda (ex aequo) 

Uzasadnienie jury: za dopracowaną pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym koncepcję domu o bryle optymalnej pod względem energetycznym. Za odświeżenie propozycji piętrowej kostki z płaskim dachem jako niedużego, nowoczesnego domu jednorodzinnego z funkcjonalnym wnętrzem i efektownym wykończeniem.

Projekt nr 024 II nagroda (ex aequo)

Marcin Gaede, Tomasz Dziedzic – instalacje, Magdalena Guminiak – instalacje

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.