| muratordom.pl » Dom Dostępny 2021 - konkurs » Artykuły » Projekt nr 005 Wyróżnienie honorowe

Projekt nr 005 Wyróżnienie honorowe

Andrzej Głąb

Konkurs DOM DOSTĘPNY na rok 2021

Dom o powierzchni netto 146 m2 . Roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną wynosi 68,3 kWh/m2. Wykonany z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem, posadowiony na ławach fundamenrtowych. Koszt budowy domu do stanu deweloperskiego zakładany przez projektantów wynosi 457 tys. zł.

Wyróżnienie honorowe

Uzasadnienie jury: za wnikliwą analizę ekonomiczną możliwych wariantów towarzyszącą poszukiwaniu optymalnego rozwiązania. Wykazanie, że rozważania na temat opłacalności zastosowanych urządzeń i technologii powinny być elementem projektowania dostępnego domu jednorodzinnego.

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.