| muratordom.pl » Budowa » Remont domu » Udany remont starego domu. Nowy konkurs miesięcznika Murator i Muratordom.pl

Udany remont starego domu. Nowy konkurs miesięcznika Murator i Muratordom.pl

W Polsce jest wiele domów do remontu. Często przywrócenie im świetności wydaje się bardzo trudnym zadaniem, ale efekty mogą być warte wysiłku. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie: "Remont Roku 2016".

Szczegóły na www.remontroku.pl

Słuchając historii remontowych opowiadanych przez inwestorów i projektantów, można dojść do wniosku, że udany remont przynosi nawet więcej satysfakcji niż budowa nowego domu. Budynek zaniedbany albo po prostu stary i zniszczony przysparza właścicielom wielu trosk. Gdy uda im się zainwestować w niego pieniądze i czas, odchuchać, naprawić i upiększyć go, zaczyna znowu cieszyć i napawać dumą. Domy – jak ludzie – wymagają uwagi, opieki i starań. Jeśli nikt o nie nie dba, od razu to widać. Takie budynki szybko tracą na wartości. Zniszczony, opuszczony dom może też jednak stanowić wyzwanie – można bowiem przekształcić niefunkcjonalny brzydki budynek, nadać mu atrakcyjny wygląd i podwoić jego wartość rynkową. Taki cel stawiają sobie często nowi właściciele nieruchomości, którzy chcą zmienić, a nawet czasem zatrzeć przeszłość budynku, za to darować mu jeszcze długie trwanie. Sposób działania zależy zawsze od rodzaju i stanu danego domu.

Konkurs Muratora i Muratordom.pl - Remont Roku 2016

Planujesz w nadchodzącym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

Do wygrania cztery nagrody pieniężne po 10 tys. zł w  kategoriach:

  • Wnętrze
  • Termomodernizacja 
  • Przebudowa
  • Poddasze

O nagrodę główną mogą się ubiegać realizacje zakończone do 15 grudnia 2016 roku, które połączą zalety dobrego projektu i modelowego wykonania oraz będą efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania.

Do konkursu można zgłaszać także remonty planowane i w trakcie realizacji. Prace takie mogą się ubiegać o wartościowe nagrody rzeczowe oraz nominację do nagrody głównej. Przyznamy do 20 nominacji trzy razy w roku. Prace nominowane wchodzą automatycznie do grupy finałowej walczącej o nagrody główne, pod warunkiem ukończenia inwestycji przed 15 grudnia 2016 roku i dosłania elementów wymaganych regulaminem.

Dowiedz się więcej na stronie www.remontroku.pl i zgłoś swój projekt lub realizację do konkursu.

Wyburzanie ścian - jak bezpiecznie przeprowadzić remont w domu lub mieszkaniu.

Z pomysłem wyburzania ścian spotykamy się zarówno podczas remontu, jak i podczas aranżacji...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Remont domu jednorodzinnego. Przebudowa budynku

Ze wszystkich remontów, przebudowa lub rozbudowa domu uchodzą za zadania nabardziej wymagające....

Modernizujemy dom

Zastanawiasz się co zmienić w swoim domu, by był wygodniejszy i bardziej komfortowy? Planujesz remont i...

Jak przygotować do zimy pokrycie dachowe i rynny?

Przez cały rok pokrycie dachowe i rynny narażone są na działanie różnych czynników...

15 TOP metamorfoz remontowych Remont Roku 2016

W styczniu 2016 roku wystartowała pierwsza edycja konkursu Remont Roku. Uczestnicy przesyłali projekty i...

Remont mieszkania po polsku. Ile wydajemy na...

Większość Polaków planuje remont mieszkania na miesiące letnie. Z reguły prace remontowe...