| muratordom.pl » Budowa » Remont domu » Udany remont starego domu. Nowy konkurs miesięcznika Murator i Muratordom.pl

Udany remont starego domu. Nowy konkurs miesięcznika Murator i Muratordom.pl

W Polsce jest wiele domów do remontu. Często przywrócenie im świetności wydaje się bardzo trudnym zadaniem, ale efekty mogą być warte wysiłku. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie: "Remont Roku 2016".

Szczegóły na www.remontroku.pl

Słuchając historii remontowych opowiadanych przez inwestorów i projektantów, można dojść do wniosku, że udany remont przynosi nawet więcej satysfakcji niż budowa nowego domu. Budynek zaniedbany albo po prostu stary i zniszczony przysparza właścicielom wielu trosk. Gdy uda im się zainwestować w niego pieniądze i czas, odchuchać, naprawić i upiększyć go, zaczyna znowu cieszyć i napawać dumą. Domy – jak ludzie – wymagają uwagi, opieki i starań. Jeśli nikt o nie nie dba, od razu to widać. Takie budynki szybko tracą na wartości. Zniszczony, opuszczony dom może też jednak stanowić wyzwanie – można bowiem przekształcić niefunkcjonalny brzydki budynek, nadać mu atrakcyjny wygląd i podwoić jego wartość rynkową. Taki cel stawiają sobie często nowi właściciele nieruchomości, którzy chcą zmienić, a nawet czasem zatrzeć przeszłość budynku, za to darować mu jeszcze długie trwanie. Sposób działania zależy zawsze od rodzaju i stanu danego domu.

Konkurs Muratora i Muratordom.pl - Remont Roku 2016

Planujesz w nadchodzącym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

Do wygrania cztery nagrody pieniężne po 10 tys. zł w  kategoriach:

  • Wnętrze
  • Termomodernizacja 
  • Przebudowa
  • Poddasze

O nagrodę główną mogą się ubiegać realizacje zakończone do 15 grudnia 2016 roku, które połączą zalety dobrego projektu i modelowego wykonania oraz będą efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania.

Do konkursu można zgłaszać także remonty planowane i w trakcie realizacji. Prace takie mogą się ubiegać o wartościowe nagrody rzeczowe oraz nominację do nagrody głównej. Przyznamy do 20 nominacji trzy razy w roku. Prace nominowane wchodzą automatycznie do grupy finałowej walczącej o nagrody główne, pod warunkiem ukończenia inwestycji przed 15 grudnia 2016 roku i dosłania elementów wymaganych regulaminem.

Dowiedz się więcej na stronie www.remontroku.pl i zgłoś swój projekt lub realizację do konkursu.

Przeczytaj dodatkowo:
Remont mieszkania po polsku. Ile wydajemy na...

Większość Polaków planuje remont mieszkania na miesiące letnie. Z reguły prace remontowe...

Zalanie domu. Jak przeprowadzic naprawę tynku,...

Zalanie domu lub zalanie mieszkania to nieprzyjemne wydarzenia. Dowiedz się, jak powinna wyglądać naprawa...

Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek...

Adaptując stary budynek gospodarczy do innej funkcji, zazwyczaj trzeba wstawić nowe elementy takie jak...

Przebudowa domu. Jak dobudować drugie wejście w...

Jeżeli dokonujesz przebudowy domu, dzieląc go na dwa oddzielne lokale, często niezbędne jest dobudowanie...

Wyburzanie ścian - jak bezpiecznie przeprowadzić...

Z pomysłem wyburzania ścian spotykamy się zarówno podczas remontu, jak i podczas aranżacji wnętrza...

Kompleksowy remont łazienki krok po kroku

Łazienka niszczy się szybko – po kilku latach wymaga odnowienia, a po kilkunastu potrzebuje...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.