| muratordom.pl » Budowa » Oni już zbudowali » Dom na zdrowie - Doskonały D03

Dom na zdrowie - Doskonały D03

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą.

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą - mówi pani Renata. A utrzymanie nie jest takie drogie. Tutaj zawsze można liczyć na sąsiedzką pomoc, a usługi kosztują o wiele mniej. Miesięczne opłaty za dom (prąd, ogrzewanie, ciepła woda) wynoszą tylko 400 zł.

Autor: Projekty domów

Od pierwszego wejrzenia

Kiedy Pani Renata zobaczyła zrealizowany projekt domu "Murator D03-Doskonały" na wystawie w Józefosławiu, od razu jej się spodobał. Zwłaszcza zachwyciła się układem wnętrza. Kiedy jestem w kuchni (jest otwarta, połączona z salonem), mam kontakt z osobami będącymi w pokoju dziennym. Wszystko widzę, mogę z nimi rozmawiać, jednocześnie swobodnie przygotowywać poczęstunek - mówi zadowolona pani Renata.

Solidni górale

Dużo szczęścia pani Renata miała do firmy wykonawczej (górale, którzy mogą pochwalić się realizacjami poza Polską: w Niemczech, Austrii oraz ekskluzywnymi obiektami w kraju). Fantastyczna ekipa - żadnych niemiłych niespodzianek ani przestojów, nazywałam ich pieszczotliwie "dobrzańskimi", bo wszystko tak dobrze robili - wspomina pani domu.

Zadomowieni

Pani Renata wraz ze swym pięknym biało-rudym kotem mieszka w swoim domu od 5 lutego tego roku. Nie narzeka na samotność. Częstym gościem jest syn, mama pani Renaty oraz znajomi. Wszyscy czują się tu dobrze, chwalą komfort domu, świeże powietrze oraz gościnność gospodyni. Dom jest oazą spokoju, światła, ciepła, niepowtarzalnego klimatu, pozytywnej energii. Trochę pusto tu jeszcze, ale nie zamierzam wstawiać dużo mebli, w salonie komódka pod lustrem, stół rodzinny, eleganckie stylowe krzesła, ładna ława, a w sypialniach szafy z przesuwnymi drzwiami. Do zagospodarowania pozostaje jeszcze ogród, który wymaga sporych nakładów finansowych, więc musi trochę poczekać. Pani Renata ma już pomysł, aby przy ścianie garażu ustawiŤ rusztowanie z bambusa. Wijące się po nim winogrono będzie stanowiło piękną dekorację.

Zobacz projekt domu "Murator D03-Doskonały"

Projekt domu D24 "Z wykuszami" - Nasz dom!

Ania i Marcin zawsze chcieli mieć własny dom. Mieszkając od dziecka w domu jednorodzinnym, poznali...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Energooszczędny dom ekologiczny. Zbudowany z...

Dom z bali modrzewiowych, ogrzewany glinianym piecem to z pewnością dom ekologiczny. Czy można przypuszczać,...

Kamienne ściany i strzecha. Wiejski dom w...

Ten wiejski dom kryty strzechą nie wstydzi się swojego pochodzenia, przeciwnie – z dumą je eksponuje....

Jak zbudować dom energooszczędny? Poznaj historię...

Jeśeli zastanawiasz się, czy i jak zbudować dom energooszczędny, poznaj historię wznoszenia takiego budynku....

Remont domu w zabudowie bliźniaczej. Rozbudowa i...

Zobacz, jak przebiegał remont domu w zabudowie bliźniaczej. Powstał nowoczesny, śląski dom atrialny. Czy...

Oryginalny dom bliźniak. Czerwona elewacja i dach...

Czerwony dom bliźniak z drewnianą elewacją i grafitowym dachem sięgającym niemal do ziemi to odmieniec w...

Parterowy dom jednorodzinny w cieniu wiekiego...

Zobacz, jak budowano dom jednorodzinny M36b Spokojna przystań – wariant II – z kolekcji Muratora....

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.