| muratordom.pl » Budowa » Oni już zbudowali » Dom na zdrowie - Doskonały D03

Dom na zdrowie - Doskonały D03

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą.

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą - mówi pani Renata. A utrzymanie nie jest takie drogie. Tutaj zawsze można liczyć na sąsiedzką pomoc, a usługi kosztują o wiele mniej. Miesięczne opłaty za dom (prąd, ogrzewanie, ciepła woda) wynoszą tylko 400 zł.

Autor: Projekty domów

Od pierwszego wejrzenia

Kiedy Pani Renata zobaczyła zrealizowany projekt domu "Murator D03-Doskonały" na wystawie w Józefosławiu, od razu jej się spodobał. Zwłaszcza zachwyciła się układem wnętrza. Kiedy jestem w kuchni (jest otwarta, połączona z salonem), mam kontakt z osobami będącymi w pokoju dziennym. Wszystko widzę, mogę z nimi rozmawiać, jednocześnie swobodnie przygotowywać poczęstunek - mówi zadowolona pani Renata.

Solidni górale

Dużo szczęścia pani Renata miała do firmy wykonawczej (górale, którzy mogą pochwalić się realizacjami poza Polską: w Niemczech, Austrii oraz ekskluzywnymi obiektami w kraju). Fantastyczna ekipa - żadnych niemiłych niespodzianek ani przestojów, nazywałam ich pieszczotliwie "dobrzańskimi", bo wszystko tak dobrze robili - wspomina pani domu.

Zadomowieni

Pani Renata wraz ze swym pięknym biało-rudym kotem mieszka w swoim domu od 5 lutego tego roku. Nie narzeka na samotność. Częstym gościem jest syn, mama pani Renaty oraz znajomi. Wszyscy czują się tu dobrze, chwalą komfort domu, świeże powietrze oraz gościnność gospodyni. Dom jest oazą spokoju, światła, ciepła, niepowtarzalnego klimatu, pozytywnej energii. Trochę pusto tu jeszcze, ale nie zamierzam wstawiać dużo mebli, w salonie komódka pod lustrem, stół rodzinny, eleganckie stylowe krzesła, ładna ława, a w sypialniach szafy z przesuwnymi drzwiami. Do zagospodarowania pozostaje jeszcze ogród, który wymaga sporych nakładów finansowych, więc musi trochę poczekać. Pani Renata ma już pomysł, aby przy ścianie garażu ustawiŤ rusztowanie z bambusa. Wijące się po nim winogrono będzie stanowiło piękną dekorację.

Zobacz projekt domu "Murator D03-Doskonały"

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Kamienne ściany i strzecha. Wiejski dom w...

Ten wiejski dom kryty strzechą nie wstydzi się swojego pochodzenia, przeciwnie – z dumą je eksponuje....

Budzimy Śpiącą Królewnę - akcja forumowiczów na...

16-letnia Dominika nie budzi się po operacji usunięcia guzu mózgu. Rodzice są przy niej, zostali bez...

Prosty dom z elewacją z piaskowca. Budynek na...

Prosty dom z antresolą i dachem dwuspadowym może być piękny. Budynek który opisujemy zawdzięcza to...

Oryginalny dom bliźniak. Czerwona elewacja i dach...

Czerwony dom bliźniak z drewnianą elewacją i grafitowym dachem sięgającym niemal do ziemi to odmieniec w...

Przestrzeń w domu. Budynek o przestronnych,...

Jeśli budować dom, to taki, który jest spełnieniem marzeń. Inwestorzy wyprowadzający się z mieszkania...

Dom w japońskim stylu. Geometryczna bryła budynku...

Bryła budynku złożona z białych i czarnych części, zachodzących na siebie i połączonych przeszkleniami,...