| muratordom.pl » Budowa » Oni już zbudowali » Dom na zdrowie - Doskonały D03

Dom na zdrowie - Doskonały D03

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą.

Nadszedł czas na spokój i relaks. Wczasy mam na miejscu, wspaniały mikroklimat, bo dom położony jest między Parkiem Kampinoskim a Wisłą - mówi pani Renata. A utrzymanie nie jest takie drogie. Tutaj zawsze można liczyć na sąsiedzką pomoc, a usługi kosztują o wiele mniej. Miesięczne opłaty za dom (prąd, ogrzewanie, ciepła woda) wynoszą tylko 400 zł.

Autor: Projekty domów

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Od pierwszego wejrzenia

Kiedy Pani Renata zobaczyła zrealizowany projekt domu "Murator D03-Doskonały" na wystawie w Józefosławiu, od razu jej się spodobał. Zwłaszcza zachwyciła się układem wnętrza. Kiedy jestem w kuchni (jest otwarta, połączona z salonem), mam kontakt z osobami będącymi w pokoju dziennym. Wszystko widzę, mogę z nimi rozmawiać, jednocześnie swobodnie przygotowywać poczęstunek - mówi zadowolona pani Renata.

Solidni górale

Dużo szczęścia pani Renata miała do firmy wykonawczej (górale, którzy mogą pochwalić się realizacjami poza Polską: w Niemczech, Austrii oraz ekskluzywnymi obiektami w kraju). Fantastyczna ekipa - żadnych niemiłych niespodzianek ani przestojów, nazywałam ich pieszczotliwie "dobrzańskimi", bo wszystko tak dobrze robili - wspomina pani domu.

Zadomowieni

Pani Renata wraz ze swym pięknym biało-rudym kotem mieszka w swoim domu od 5 lutego tego roku. Nie narzeka na samotność. Częstym gościem jest syn, mama pani Renaty oraz znajomi. Wszyscy czują się tu dobrze, chwalą komfort domu, świeże powietrze oraz gościnność gospodyni. Dom jest oazą spokoju, światła, ciepła, niepowtarzalnego klimatu, pozytywnej energii. Trochę pusto tu jeszcze, ale nie zamierzam wstawiać dużo mebli, w salonie komódka pod lustrem, stół rodzinny, eleganckie stylowe krzesła, ładna ława, a w sypialniach szafy z przesuwnymi drzwiami. Do zagospodarowania pozostaje jeszcze ogród, który wymaga sporych nakładów finansowych, więc musi trochę poczekać. Pani Renata ma już pomysł, aby przy ścianie garażu ustawiŤ rusztowanie z bambusa. Wijące się po nim winogrono będzie stanowiło piękną dekorację.

Zobacz projekt domu "Murator D03-Doskonały"

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Jak zbudować dom energooszczędny? Poznaj historię...

Jeśeli zastanawiasz się, czy i jak zbudować dom energooszczędny, poznaj historię wznoszenia takiego budynku....

Przestrzeń w domu. Budynek o przestronnych,...

Jeśli budować dom, to taki, który jest spełnieniem marzeń. Inwestorzy wyprowadzający się z mieszkania...

Budzimy Śpiącą Królewnę - akcja forumowiczów na...

16-letnia Dominika nie budzi się po operacji usunięcia guzu mózgu. Rodzice są przy niej, zostali bez...

Więcej niż dom pasywny. Budynek, który sam...

To nie jest zwykły dom energooszczędny, ani nawet typowy dom pasywny. Sam produkuje energię. Ale jak się w...

Dom modelowy w Skubiance. Zobacz jak przebiegała...

W Skubiance, nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, zakończyła się budowa domu modelowego przeprowadzona przez firmę...