| muratordom.pl » Budowa » Okna i akcesoria » Okna PVC godne zaufania

Okna PVC godne zaufania

Grupa MS więcej niż OKNA przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów. Od wielu lat dba nie tylko o najwyższe parametry stolarki okiennej, ale też o design i bardzo dobry stosunek jakości do ceny okien PVC. Ponadto stawia na ciągły rozwój i chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Dzięki temu, w ostatnim czasie zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a co najważniejsze – cieszy się dużym zaufaniem klientów.

Laur Klienta 2016

W ogólnopolskim konkursie „Laur Klienta 2016”, MS więcej niż OKNA zdobyła dwie nagrody – srebrny Laur Klienta 2016 oraz Laur Klienta Grand Prix 2016 w kategorii „Okna z PCV”.

W ramach XII edycji plebiscytu 27 proc. spośród wszystkich respondentów odpowiadających na pytanie „Jakiego producenta okien z PCV uważa Pan/Pani za najlepszego i poleca innym?" wskazało właśnie MS więcej niż OKNA. Zaufanie jakim obdarzyli firmę klienci docenili również organizatorzy konkursu przyznając jej dodatkową nagrodę -  Laur Klienta Grand Prix 2016.

Autor: MS więcej niż OKNA

Laur klienta - Ms Okna

Autor: MS więcej niż OKNA

Laur klienta - Ms Okna

Regionalne Orły Eksportu

W czerwcu 2016 roku, w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Regionalne Orły Eksportu”, spółka M&S Okna i Drzwi zdobyła tytuł „Najdynamiczniejszego eksportera” w województwie pomorskim.

Autor: MS więcej niż OKNA

Orły Tygodnika Wprost

MS więcej niż OKNA doceniono także na łamach tygodnika „Wprost”. Spółka M&S Okna i Drzwi została laureatem w kategorii „Firma z największym średnim wzrostem zysku netto w województwie pomorskim w latach 2012–2014”.

Autor: MS więcej niż OKNA

Gazele Biznesu

W 16. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm dwie spółki MS więcej niż OKNA dołączyły do elitarnego klubu Gazel Biznesu (M&S Pomorska Fabryka Okien i M&S Okna i Drzwi). Wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firm wymagało analizy statystycznej i jakościowej tysięcy polskich przedsiębiorstw. Stawiano tu na twarde kryteria, które musiały one spełnić, ale też na wiarygodność firm.

Autor: MS więcej niż OKNA

Przeczytaj dodatkowo:
Wybieramy okna i drzwi

Dzisiaj wybór okien i drzwi nie jest już tak prosty jak kiedyś – najpierw trzeba poznać cechy,...

Stolarka okienna – fakty i mity

Wybór stolarki okiennej jest wyborem na lata. Jak kupić dobry produkt? Jak zachowuje się materiał, z...

Świetliki dachowe - dobry sposób na wprowadzienie...

Świetliki dachowe zapewniają naturalne oświetlenie tam, gdzie nie mogą tego zrobić okna. Poza tym potrafią...

Przesłony słoneczne - na zewnątrz czy wewnątrz?

Zarówno rolety wewnętrzne, jaki i zewnętrzne znacząco wpływają na komfort korzystania z poddasza. Skąd...

Problem z roszeniem okien dachowych. Jak temu...

Zdarza się, że w mroźne dni, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej 0, występuje roszenie okien na...

Nowatorskie okucia okienne zapewniające...

Stała wymiana powietrza, łatwość obsługi, energooszczędność, odporność na włamania, ochrona przed hałasem,...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.