| muratordom.pl » Budowa » Okna i akcesoria » Okna drewniane linii Cube od firmy Stolbud

Okna drewniane linii Cube od firmy Stolbud

Nowe okna drewniane Cube od firmy Stolbud są połączeniem minimalizmu, eleganckiego designu i wysokiej jakości materiału. Specjalnie dla nas firma Stolbud przygotowała wycenę okien Cube do projektu Przemyślany z kolekcji Murator Projekty.

Autor: Stolbud

Okna Cube by Stolbud

Nowe okna drewniane z linii Cube firmy Stolbud to innowacyjny system charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi właściwościami termicznymi i lepszą izolacyjnością akustyczną. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii Pro Edge, okna wyróżniają się bezlistwowym systemem szklenia, a ich konstrukcja umożliwia zastosowanie pakietu o zaawansowanych parametrach technicznych. Ramy skrzydeł i ościeżnic są węższe od standardowego systemu, co zapewnia lepsze doświetlenie pomieszczeń - nawet do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane. Technologia Pro Edge gwarantuje możliwość bezinwazyjnej wymiany szyby, bez niszczenia elementów ramy oraz umożliwia zastosowanie w oknach pakietów o lepszej izolacyjności akustycznej.

Okno występuje w trzech wersjach wzorniczych, w 16 wariantach kolorystycznych transparentnych na 3 rodzajach drewna oraz w dowolnej kolorystyce wg palety RAL. Premiera okna Cube by Stolbud odbyła się podczas uroczystej konferencji handlowej 23 lutego 2017 w Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu Zdroju. Okno Cube by Stolbud otrzymało 10 marca 2017 ZŁOTY MEDAL Targów Interbud w Łodzi.

Autor: Stolbud

Narożnik okna - widać brak listwy przyszybowej oraz porównanie okna tradycyjnego i Cube

Minimalistyczny design w oknach drewnianych

Minimalizm to obecnie wiodący trend zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Jest to także trend, który powinien być uwzględniony w designie okien, które powoli stają się elementem wystroju, a nie tylko koniecznym rozwiązaniem technologicznym do wypełnienia otworu okiennego. Ta minimalistyczna, designerska estetyka przejawia się także w kolorystyce. Królują szarości, czernie, off white. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest Cube. Okno Cube by Stolbud to rozwiązanie na miarę naszych czasów: minimalistyczny, elegancki design oraz wysokiej jakości materiał, jakim jest drewno w połączeniu z innowacyjną technologią Pro Edge, znajduje odzwierciedlenie w rewelacyjnych parametrach okien Cube, czyniąc je liderem energooszczędnych rozwiązań.

Potrzebujesz więcej światła? Opatentowana technologia okien Cube daje do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane. Pragniesz ciszy? Technologia Pro Edge umożliwia zastosowanie w oknach pakietów o lepszej izolacyjności akustycznej. Lubisz ciepło? Okna Cube zatrzymują o 20% więcej ciepła niż tradycyjne, a to z pewnością pozwoli obniżyć koszty ogrzewania. I wisienka na torcie – okna Cube nawet na profilu o grubości 68 mm, który jest najchętniej kupowanym profilem okiennym przez Polaków, spełniają wymagania nowych przepisów dotyczących parametrów termoizolacyjnych, czyli osiągają wskaźnik poniżej 1,0 W/m2.

Firma Stolbud przygotowała wycenę okien Cube z pakietem trzyszybowym do domu Przemyślany z kolekcji Murator Projekty.

Projekt domu z kolekcji Muratora - Przemyślany

Jeśli zastanawiałeś się jakiego rzędu wydatkiem będą okna do twojego domu lub jak powinna wyglądać profesjonalnie przygotowana wycena, pobierz plik znajdujący się poniżej.

Pobierz plik: Wycena okien Cube by Stolbud

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Markizy do okien pionowych - skuteczna ochrona...

Markizy skutecznie zacieniają wnętrze, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz. Chronią wnętrze...

Energooszczędne okna dla każdego

Oszczędność energii to nie chwilowa moda, lecz realna potrzeba inwestorów, którzy chcą zbudować...

Okna pionowe INNOVIEW – nowe spojrzenie na domową...

Okna pionowe INNOVIEW to połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element - zarówno...

Zaproś świat do domu. Okna balkonowe na poddaszu

Poddasze kreuje wiele ciekawych możliwości architektonicznych i aranżacyjnych. W dachu skośnym bez ścianki...

Inteligentna stolarka okienna. Okna w stylu...

Jak z dowolnego miejsca na ziemi sterować stolarką okienną, roletami czy żaluzjami fasadowymi? Jest to...

Stolarka okienna najnowszej generacji -...

Tworzenie stolarki okiennej o niskiej przenikalności cieplnej, to już nie moda i ciekawostka, to trwały i...