| muratordom.pl » Budowa » Okna i akcesoria » Okna drewniane linii Cube od firmy Stolbud

Okna drewniane linii Cube od firmy Stolbud

Nowe okna drewniane Cube od firmy Stolbud są połączeniem minimalizmu, eleganckiego designu i wysokiej jakości materiału. Specjalnie dla nas firma Stolbud przygotowała wycenę okien Cube do projektu Przemyślany z kolekcji Murator Projekty.

Autor: Stolbud

Okna Cube by Stolbud

Nowe okna drewniane z linii Cube firmy Stolbud to innowacyjny system charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi właściwościami termicznymi i lepszą izolacyjnością akustyczną. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii Pro Edge, okna wyróżniają się bezlistwowym systemem szklenia, a ich konstrukcja umożliwia zastosowanie pakietu o zaawansowanych parametrach technicznych. Ramy skrzydeł i ościeżnic są węższe od standardowego systemu, co zapewnia lepsze doświetlenie pomieszczeń - nawet do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane. Technologia Pro Edge gwarantuje możliwość bezinwazyjnej wymiany szyby, bez niszczenia elementów ramy oraz umożliwia zastosowanie w oknach pakietów o lepszej izolacyjności akustycznej.

Okno występuje w trzech wersjach wzorniczych, w 16 wariantach kolorystycznych transparentnych na 3 rodzajach drewna oraz w dowolnej kolorystyce wg palety RAL. Premiera okna Cube by Stolbud odbyła się podczas uroczystej konferencji handlowej 23 lutego 2017 w Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu Zdroju. Okno Cube by Stolbud otrzymało 10 marca 2017 ZŁOTY MEDAL Targów Interbud w Łodzi.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Autor: Stolbud

Narożnik okna - widać brak listwy przyszybowej oraz porównanie okna tradycyjnego i Cube

Minimalistyczny design w oknach drewnianych

Minimalizm to obecnie wiodący trend zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Jest to także trend, który powinien być uwzględniony w designie okien, które powoli stają się elementem wystroju, a nie tylko koniecznym rozwiązaniem technologicznym do wypełnienia otworu okiennego. Ta minimalistyczna, designerska estetyka przejawia się także w kolorystyce. Królują szarości, czernie, off white. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest Cube. Okno Cube by Stolbud to rozwiązanie na miarę naszych czasów: minimalistyczny, elegancki design oraz wysokiej jakości materiał, jakim jest drewno w połączeniu z innowacyjną technologią Pro Edge, znajduje odzwierciedlenie w rewelacyjnych parametrach okien Cube, czyniąc je liderem energooszczędnych rozwiązań.

Potrzebujesz więcej światła? Opatentowana technologia okien Cube daje do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane. Pragniesz ciszy? Technologia Pro Edge umożliwia zastosowanie w oknach pakietów o lepszej izolacyjności akustycznej. Lubisz ciepło? Okna Cube zatrzymują o 20% więcej ciepła niż tradycyjne, a to z pewnością pozwoli obniżyć koszty ogrzewania. I wisienka na torcie – okna Cube nawet na profilu o grubości 68 mm, który jest najchętniej kupowanym profilem okiennym przez Polaków, spełniają wymagania nowych przepisów dotyczących parametrów termoizolacyjnych, czyli osiągają wskaźnik poniżej 1,0 W/m2.

Firma Stolbud przygotowała wycenę okien Cube z pakietem trzyszybowym do domu Przemyślany z kolekcji Murator Projekty.

Projekt domu z kolekcji Muratora - Przemyślany

Jeśli zastanawiałeś się jakiego rzędu wydatkiem będą okna do twojego domu lub jak powinna wyglądać profesjonalnie przygotowana wycena, pobierz plik znajdujący się poniżej.

Pobierz plik: Wycena okien Cube by Stolbud

Panoramiczne okna wąskoprofilowe w nowoczesnym domu. Jak doświetlić wnętrze?

Duże przeszklenia to jeden ze znaków rozpoznawczych nowoczesnych domów...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Energooszczędne okna dla każdego

Oszczędność energii to nie chwilowa moda, lecz realna potrzeba inwestorów, którzy chcą zbudować...

Markizy do okien pionowych: rodzaje i sposób...

Markizy to przede wszystkim bardzo dobry sposób na ochronę wnętrza domu przed nadmiernym nagrzewaniem...

Ciepłe okno to podstawa

Gdy okno nie trzyma ciepła i przemarza to znak, że zostało źle zamontowane lub jest słabej jakości. Kupujmy...

Uszczelniający kołnierz do okien dachowych -...

Uszczelniające kołnierze do okien dachowych mają zapewnić nam energooszczędność, która jest jednym z...

Eleganckie i komfortowe drzwi tarasowe

Nowoczesne drzwi tarasowe pozwalają harmonijnie połączyć wnętrze domu z otoczeniem. Stanowią również...