dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Bezpieczny dom

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najsilniejszych potrzeb psychicznych człowieka. Aby ją zrealizować dążymy do stworzenia dla siebie i swoich bliskich miejsca, w którym będziemy bezpieczni. Miejsca stałego, pewnego, bezpiecznego – jednym słowem DOMU.

Wakacje i ulubione przez Polaków długie weekendy, to czas wyjazdów. Atrakcyjna perspektywa, jednak nieobecność właścicieli to nie tylko okazja do kradzieży, ale również brak możliwości zareagowania na zdarzenia takie jak: zalanie, pożar, czy inne wypadki, których następstwa można ograniczyć będąc „na miejscu”. Tymczasem statystyki wskazują, że „Polak jest mądry po szkodzie” i o zabezpieczeniu domu myśli dopiero po przykrym zdarzeniu.

W akcji prezentujemy artykuły pokazujące jak zabezpieczyć dom przed włamaniem i nagłymi zdarzeniami.

  • Inteligentny dom – instalacje alarmowe, automatyka budynkowa, czujniki (czadu, dymu, ruchu), inteligentne instalacje sprzyjające bezpieczeństwu.
  • Dom ognioodporny – instalacje alarmowe, zabezpieczenia instalacji elektrycznej i gazowej, bezpieczne kominki i kotły.
  • Dom antywłamaniowy – okna antywłamaniowe i akcesoria do nich (rolety, okucia), drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, ogrodzenie domu.
  • Bezpieczny dach – pokrycia dachowe, trwałość, konserwacja, bezpieczeństwo, wymiana, odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, śnieg, ulewne deszcze – na zwrócić uwagę w projekcie domu.
  • Dom wodoodporny – prawidłowe orynnowanie, odprowadzenia wody, studzienki, budowanie na terenach podmokłych.

 

 

Artykuły
Partnerzy