| muratordom.pl » Budowa » Drzwi, bramy garażowe » Drzwi wejściowe dopasowane do Twoich potrzeb

Drzwi wejściowe dopasowane do Twoich potrzeb

Wybór drzwi zewnętrznych to wielkie wyzwanie! Są one bowiem wizytówką nie tylko budynku, ale i nadają charakter elewacji domu. Jak wybrać te idealne spośród morza ofert? Sprawdź konfigurator do drzwi wejściowych. 

Idealne drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe przede wszystkim muszą nas chronić - zarówno przed nieproszonymi gośćmi, jak i warunkami atmosferycznymi (chłodem, wodą, wiatrem), a zarazem mają robić dobre wrażenie na naszych gościach oraz estetycznie pasować od kubatury i elewacji budynku. MS więcej niż OKNA udostępniła na swojej stronie internetowej (http://www.ms.pl/produkty/konfigurator_adeco) specjalnie stworzony konfigurator, dzięki któremu możemy szybko sprawdzić jaki model drzwi będzie najlepiej pasował do nas i naszego domu. Co dokładnie umożliwia to narzędzie?

Autor: MS więcej niż OKNA

Jak używać konfiguratora drzwi wejściowych?

Konfigurator drzwi jest bardzo prostą w zastosowaniu, intuicyjną aplikacją. Skorzystanie z niego opiera się na kilku krokach. W pierwszym należy wybrać jeden z 16 schematów budowy drzwi - czyli innymi słowy, wybrać ich formę. Można tu wpisać wymiary poszczególnych elementów np. skrzydeł. W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o wybranie konkretnego modelu i wzoru z dwóch rodzajów: wypełnień nakładkowych i wsadowych. Następnie należy wskazać preferowane, dostępne dla poszczególnych modeli warianty.

Kolejnym krokiem jest wybór wybarwienia (z bogatej palety kolorów RAL), a także - jeśli jest taka możliwość w danym modelu - również wybarwienia ramy drzwi i ramek. Pozostaje jeszcze wskazanie rodzaju wypełnienia i szkła, podchwytu drzwiowego i ewentualnych dodatków, a drzwi zaprezentują się na ekranach naszych komputerów w pełnej krasie.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcemy przekonać się, czy wybrany model pasuje do naszego domu i jego otoczenia wystarczy zrobić odpowiednie zdjęcie budynku i wgrać je do konfiguratora. Za pomocą prostego interfejsu graficznego należy umieścić projektowane drzwi w odpowiednim miejscu na fotografii i gotowe! Warto pamiętać, że na każdym etapie projektowania możliwa jest zmiana modeli i kolorów, by jak najlepiej dopasować drzwi do naszych potrzeb i marzeń.

Jeśli wybrany model okaże się tym, którego potrzebujemy, za pomocą konfiguratora można wydrukować wizualizację, a także skontaktować się z przedstawicielem firmy MS więcej niż OKNA, który dokona wyceny, a później zajmie się szczegółami: pomiarami i montażem drzwi.

www.ms.pl

Przeczytaj dodatkowo:
Jak wybrać dobre drzwi wejściowe? 5 cech, które...

Drzwi wejściowe to wizytówka domu i element, którego nie da się nie zauważyć. Powinny być zatem...

Elektryczne otwieranie drzwi wewnętrznych – napęd...

Napęd do drzwi wewnętrznych to produkt ułatwiający normalne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w...

Segmentowe bramy garażowe - GALERIA elewacji domów

Idealne bramy do pięknych domów. Zobacz nasze propozycje doboru segmentowej bramy garażowej do...

Wybieramy uchylne bramy garażowe

Znajdź wymarzoną bramę do swojego garażu. Prezentujemy kilka aranżacji domów wyposażonych w uchylne...

Jakie bramy garażowe wybierają inwestorzy?...

Konsumenci coraz częściej stawiają na najwyższą jakość bram garażowych. Dzięki temu mają pewność trwałego...

Nowe standardy izolacyjności cieplnej. Drzwi...

Ciągle rosnące koszty energii powodują, że dla budujących nowe czy modernizujących stare domy coraz większe...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.