| muratordom.pl » Budowa » Dom odporny na żywioły » Muszkieterowie przekażą panele podłogowe

Muszkieterowie przekażą panele podłogowe

Grupa Muszkieterów, w skład której wchodzą supermarkety spożywcze Intermarché oraz Bricomarché, przekaże 40 000 m2 paneli podłogowych dla gospodarstw domowych najbardziej dotkniętych tegoroczną powodzią.

Grupa Muszkieterów, w skład której wchodzą supermarkety spożywcze Intermarché oraz Bricomarché, przekaże 40 000 m2 paneli podłogowych dla gospodarstw domowych najbardziej dotkniętych tegoroczną powodzią.
Przedstawiciele gmin, miast lub powiatów, z terenów których mieszkańcy ucierpieli najbardziej mogą kontaktować się pod specjalnie wskazanym numerem telefonu w celu uzyskania zaproponowanej formy pomocy.
Jeśli pod uwagę weźmie się fakt, że w Polsce średnia powierzchnia mieszkania zajmowanego przez gospodarstwo domowe liczy ok. 70 m2, pomoc oferowana przez Grupę Muszkieterów powinna zapewnić odbudowę podłóg w minimum 600 domostwach.
Już po pierwszych informacjach o tragicznych skutkach powodzi postanowiliśmy, że Grupa Muszkieterów wesprze rodziny, których domy i mieszkania zostały zatopione w całości. Zależało nam na tym, żeby nasza pomoc miała trwały wymiar i była przekazana w momencie, kiedy osoby dotknięte przez powódź będą starały się odbudować swoje domy. Dlatego podjęliśmy decyzję, że przekażemy za pośrednictwem gmin, miast i powiatów panele podłogowe dla kilkuset gospodarstw domowych  – mówi Marek Feruga Prezes Grupy Muszkieterów i Fundacji Muszkieterów.

Konwój Muszkieterów
Grupa Muszkieterów zapewni również transport oferowanych podłóg. Najpóźniej w ciągu miesiąca konwój 10 tirów wyruszy w Polskę do miejscowości, które zgłoszą się o pomoc.

Jak otrzymać wsparcie?
Pod numerem +48 519 317 285 można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia.
Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 147 supermarketów Intermarché oraz 70 sklepów Bricomarché  jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 r. jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.

Muszkieterowie są obecni w 8 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i na Bałkanach. W 2009 roku obroty całej Grupy Muszkieterów wyniosły 34 miliardy euro.  Sieć 3 760 sklepów, 3 000 niezależnych przedsiębiorców 130 000 pracowników to liczby wskazujące na wiodącą pozycję Grupy Muszkieterów wśród europejskich sieci handlowych. Jako zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców Grupa Muszkieterów jest w Europie liderem wielkiej dystrybucji

ITM Polska sp. z o.o.
ul. Janikowska 33
61 - 070 Poznań
Tel.: + 48 519 317 285

 

Wsparcie w osuszaniu zalanych mieszkań, domów i budynków gospodarczych.

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Czyszczenie i odkażanie wody ze studni po powodzi

Po powodzi nie wolno korzystać z wody pobieranej ze studni nie tylko do picia, ale także do pojenia zwierząt,...

Dom po powodzi - jak szybko ocenić koszt robót...

Koszty wykonania remontów popowodziowych są wyższe od ponoszonych w typowych robotach remontowych,...

Przeciwpożarowy niezbędnik. Jak zbudować dom...

Ogień to bardzo niebezpieczny żywioł, nic więc dziwnego, że chcemy jak najlepiej ochronić przed nim...

HKS Lazar - specjalna oferta cenowa na części...

Firma HKS Lazar wprowadziła specjalną ofertę na części zamienne dla klientów dotkniętych powodzią.

ATLAS doradza powodzianom

Doradcy firmy Atlas udzielają powodzianom bezpłatnych porad w zakresie usuwania skutków zalania i...

Saint-Gobain Habitat – pomoc dla powodzian

W ramach inicjatywy firma przekaże potrzebującym materiały warte 0,5 mln złotych, zorganizuje szkolenia dla...