Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Biblioteka Muratora

| muratordom.pl » Biblioteka Muratora » Ogrzewanie podłogowe bez błędów

Ogrzewanie podłogowe bez błędów

  Zalety ogrzewania podłogowego są niezaprzeczalne – między innymi zapewnia korzystny pionowy rozkład temperatury i nieco mniejsze koszty ogrzewania niż typowe grzejniki. Jednak nie będziemy z niego zadowoleni, jeśli nie zostanie poprawnie zaprojektowane i wykonane. Naprawa może być dość kłopotliwa – właśnie dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, by uniknąć błędów. Wymieniamy zasady montażu tego rodzaju instalacji.  

Autor: Laskowski Piotr

Wydanie: 2010/03

Kategoria: Ogrzewanie domu, Ogrzewanie podłogowe

Liczba stron: 8

Cena SMS: 4,92 zł
Cena przelewem: 3,00 zł
Wykup kod i wpisz go w pole poniżej aby uzyskac dostęp do pliku PDF
Wyślij SMS o treści PDF na numer 74550
Wszystkie materiały pochodzące z Biblioteki Muratora są objęte ochroną prawa autorskiego. Nabycie licencji nie upoważnia do wykorzystania ich w celach komercyjnych, zabronione jest w szczególności ich kopiowanie, zwielokrotnianie i rozpowszechnianie. Szczegółowe zasady uregulowane są w Regulaminie Biblioteki Muratora.
BIBLIOTEKA MURATORA
Kategorie
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.