Meble z palet od A do Z. Kup palety!  Zainspiruj się i w szybki sposób odmień wnętrza swojego domu!

Meble z palet są tanie, trwałe, a do tego niepowtarzalne. Wykorzystywanie europalet i drewnianych skrzynek do zrobienia mebli to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Podpowiadamy jak zrobić nowy mebel niewielkim kosztem.

Kupujemy nowe mieszkanie - formalności, elementarz inwestora, porady prawne, urządzanie mieszkania

Dowiedz się dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera, jakie formalności związane są z zakupem lokalu na rynku pierwotnym, jak odebrać nowe mieszkanie i zaprojektować wnętrze.

Dom z paczki, dom mobilny i minidom - alternatywa dla mieszkania na kredyt?

Domy z paczki, których samodzielny montaż zajmuje 8-12 godzin, domy mobilne wygodne do przenoszenia i minidomy budowane w dowolnej technologii, bez pozwolenia, od tygodni zalewają internet. To pomysł na tani start w dorosłe życie i alternatywa dla domu lub mieszkania na kredyt dla młodych ludzi.

Ściana jedno-, dwu- czy trójwarstwowa? Wybieramy konstrukcję ścian zewnętrznych

Ściany zewnętrzne są jednym z ważniejszych elementów konstrukcyjnych domu. Podpowiadamy, z jakich materiałów zbudować ciepłe ściany jednowarstwowe, dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe.

Wybieramy stoły do salonu, kuchni i jadalni. Ile miejsca zajmie stół prostokątny, ile okrągły?

Stół to serce jadalni. Dlatego przemyśl jego wybór. Stół do jadalni, kuchni, czy salonu musi być wygodny i dopasowany do stylu oraz wielkości wnętrza. Kiedy pomieszczenie jest duże właściwie masz nieograniczone możliwości wyboru.

Rośliny pod drzewa. Jakie rośliny posadzić pod koronę drzew i krzewów?

Obszary pod koroną drzew i krzewów uchodzą za newralgiczne punkty w ogrodzie. Trawa w takich miejscach jest wypłowiała, ściółkę z kory nie każdy lubi i w rezultacie często pojawia się problem z zachwaszczeniem. Efektywnym rozwiązaniem jest wtedy uprawa roślin, które tolerują pełne zacienienie.

Tuba szalunkowa. Zbuduj betonowe słupy i kolumny w szybki sposób

Odkąd w sprzedaży pojawiły się kartonowe tuby szalunkowe stanowiące formę dla mieszanki betonowej, błyskawicznie wzrosła popularność betonowych słupów i kolumn. Jak kupić i zastosować taki rodzaj szalunku?

Systemy dachowe, okna połaciowe, termoizolacja dachu, rynny

Dach i okna to najważniejsze elementy domu. Od nich zależy, czy w Twoim domu jest zachowana optymalna temperatura i odpowiednia cyrkulacja powietrza. Nie mniej ważna jest termoizolacja dachu. Poznaj nowoczesne systemy pokryć dachowych.

Meble z palet od A do Z. Kup palety! Zainspiruj się i w szybki sposób odmień wnętrza swojego domu!

Meble z palet są tanie, trwałe, a do tego niepowtarzalne. Wykorzystywanie europalet i drewnianych skrzynek do zrobienia mebli to jeden z najpopularniejszych trendów...

Muratordom.pl - wiodący w polskim internecie serwis o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Znajdziesz u nas artykuły na takie tematy jak budowa domu, remont domu i remont mieszkania. Dowiedz się, jakie formalności budowlane trzeba spełnić przed budową domu. Jakie ważne zapisy zawiera prawo budowlane. Jak prawidłowo wykonać instalacje? Dowiedz się, jakie wymagania muszą spełnić instalacje wodne i instalacje kanalizacyjne. Sprawdź, jak wybrać ogrzewanie domu. Prezentujemy projekty domów jednorodzinnych i aranżacje wnętrz. Doradzamy w takich sprawach, jak urządzanie domu i projektowanie. Zobacz inspiracje, jak wykończyć kuchnie i łazienki. Znajdziesz informacje, jak zaprojektować ogród. Oferujemy bezpłatne porady ekspertów. Zobacz poradniki Zrób to sam, filmy wideo, ogłoszenia drobne. Prezentujemy blogi i galerie zdjęć.