5 projektów domów z poddaszem do adaptacji

Projekt domu parterowego z poddaszem do adaptacji na później nie oznacza rezygnacji z żadnych wygód. Domy od początku spełniają wszystkie potrzeby domowników, a adaptacja góry ma na celu tylko dostosowanie do nowych wymagań i potrzeb rodziny.

Remont kuchni. Jak się przygotować? Ile to kosztuje?

Remont kuchni to nie lada wyzwanie. Potrzeby jest dobry projekt, sprawdzony fachowiec i odpowiednie materiały. Jak zaplanować remont kuchni? Ile będą kosztowały nas usługi i materiały?

Bezpieczny dom z elektronicznym wsparciem

Wakacje to okres żniw nie tylko dla rolników, ale też dla złodziei. Warto więc wyposażyć dom w nowoczesne, elektroniczne urządzenia zabezpieczające, a najlepiej w system inteligentnego domu.

Bezpieczny dom

Z naszej akcji dowiesz się, jak zabezpieczyć dom przed włamaniem i nagłymi zdarzeniami - pożarem, powodzią, huraganem. Sprawdzisz, jakie rozwiązania charakteryzują dom inteligentny.

Fotowoltaika. Energia ze słońca

Panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze słońca w elektryczną. Dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny może zaspokoić potrzeby energetyczne przeciętnej polskiej rodziny. Prąd ten z powodzeniem zasili domowe urządzenia.

Personalizacja nowoczesnego wnętrza - system mebli do salonu

Systemy mebli do salonu skrojone na miarę czasów. Nowoczesna forma zestawiania mebli i kreowania prywatnej przestrzeni życiowej. Aranżuj wnętrze twojego domu według...

Muratordom.pl - wiodący w polskim internecie serwis o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Znajdziesz u nas artykuły na takie tematy jak budowa domu, remont domu i remont mieszkania. Dowiedz się, jakie formalności budowlane trzeba spełnić przed budową domu. Jakie ważne zapisy zawiera prawo budowlane. Jak prawidłowo wykonać instalacje? Dowiedz się, jakie wymagania muszą spełnić instalacje wodne i instalacje kanalizacyjne. Sprawdź, jak wybrać ogrzewanie domu. Prezentujemy projekty domów jednorodzinnych i aranżacje wnętrz. Doradzamy w takich sprawach, jak urządzanie domu i projektowanie. Zobacz inspiracje, jak wykończyć kuchnie i łazienki. Znajdziesz informacje, jak zaprojektować ogród. Oferujemy bezpłatne porady ekspertów. Zobacz poradniki Zrób to sam, filmy wideo, ogłoszenia drobne. Prezentujemy blogi i galerie zdjęć.